The best forum for all stars

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The best forum for all stars


    Безсмислици; а.к.а дневникът на една овца `

    Mort
    Mort
    Готин мушморок
    Готин мушморок


    Брой мнения : 277
    Registration date : 07.01.2009

    Безсмислици; а.к.а дневникът на една овца ` Empty Безсмислици; а.к.а дневникът на една овца `

    Писане by Mort Сря Яну 07, 2009 9:27 pm

    Хяхя, та това е моят дневник. Странно е, защото по принцип не съм много постоянна във воденето им и на третия ден ги забравям, но тук ще се постарая да има по нещичко. Безсмислици; а.к.а дневникът на една овца ` 685371
    Mort
    Mort
    Готин мушморок
    Готин мушморок


    Брой мнения : 277
    Registration date : 07.01.2009

    Безсмислици; а.к.а дневникът на една овца ` Empty Re: Безсмислици; а.к.а дневникът на една овца `

    Писане by Mort Съб Яну 24, 2009 2:04 am

    Вчера (23.01) бе най-каръшкият ми ден от седмици насам... Срещнах хората, които не трябваше и то точно, когато бях ОТВРАТИТЕЛНА.
    Друг няма такъв "късмет" просто.
    Ебахти и нетактичният човек, всички замръзнахме и стояхме в неловко мълчание, само той седи и се смее. За пореден път му казах, че му липсва РЕАЛНА преценка.
    Стана леко шит с Лили, тя също срещна един стар... кхъм... познат, та трябваше да обикаляме. Нищо. И аз бих постъпила така, ако бях на нейно място.
    Дори и съм постъпвала така.
    Безсмислици; а.к.а дневникът на една овца ` 685371
    Хубавото бе, че ядохме пица. И че днес, живи и здрави, сигурно ще врътнем по една нова прическа.
    Хубавото бе, че го зърнах поне за секунди. Макар че той изобщо не ме отрази, дори и не ме погледна.
    Чудя се защо винаги, канейки и опитвайки се да го забравя, се случва нещо и тои се появява изневиделица. Отново и отново. Тъпа лисица.
    И се чудя кога този тъп Брилянтин ще спре да ми ходи по гъза.

    Май стана по-лично, отколкото предполагах. Няма значение, трябваше да си го излея.
    Точка.
    Mort
    Mort
    Готин мушморок
    Готин мушморок


    Брой мнения : 277
    Registration date : 07.01.2009

    Безсмислици; а.к.а дневникът на една овца ` Empty Re: Безсмислици; а.к.а дневникът на една овца `

    Писане by Mort Нед Фев 01, 2009 1:07 am

    Тъпи животни.


    Последната промяна е направена от Roccinho. на Чет Мар 12, 2009 6:00 pm; мнението е било променяно общо 1 път
    Mort
    Mort
    Готин мушморок
    Готин мушморок


    Брой мнения : 277
    Registration date : 07.01.2009

    Безсмислици; а.к.а дневникът на една овца ` Empty Re: Безсмислици; а.к.а дневникът на една овца `

    Писане by Mort Вто Фев 03, 2009 7:13 pm

    няхяхя, обаче е полезно да си имаш дневник.
    ся мога да си чета какви брутални глупости съм писала роооофл
    особено в предишния пост ;ddd

    тъп ден, ама какво да се прави... важното е да има теменужки Безсмислици; а.к.а дневникът на една овца ` 534949
    Mort
    Mort
    Готин мушморок
    Готин мушморок


    Брой мнения : 277
    Registration date : 07.01.2009

    Безсмислици; а.к.а дневникът на една овца ` Empty Re: Безсмислици; а.к.а дневникът на една овца `

    Писане by Mort Съб Фев 14, 2009 9:42 pm

    МРАЗЯ ШИБАНИЯ ДЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕН

    Sponsored content


    Безсмислици; а.к.а дневникът на една овца ` Empty Re: Безсмислици; а.к.а дневникът на една овца `

    Писане by Sponsored content


      В момента е: Нед Май 19, 2024 2:38 pm