The best forum for all stars

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The best forum for all stars


3 posters

    i push my fingers into my eyes - it's the only thing,that slowly stops the ache...

    cookieholic~
    cookieholic~
    Новичко
    Новичко


    Брой мнения : 20
    Age : 26
    Местожителство : Видин
    Име : Натали =)
    Registration date : 07.11.2009

    i push my fingers into my eyes - it's the only thing,that slowly stops the ache... Empty i push my fingers into my eyes - it's the only thing,that slowly stops the ache...

    Писане by cookieholic~ Съб Ное 07, 2009 1:12 pm

    Здравейте на всички пеперуди,смъртожадни,зрънца кафета,чушки,домати и т.н. Laughing Laughing
    Казвам се Натали,ама можете да ми викате Нат,Нати,Натсу,Нефти,Нефтопровод,Домат,Бисквита и всички разновидности на:личното ми име,на бисквита или на домат. Laughing
    На 12 съм и живея във фабриката за производство на бисквити.
    Аз съм много странен човек.Чувствителна,веселячка,понякога шантава,понякога тъжаща.
    Но най-общото определение за мен е странна.
    Обичам семейството си.Най-много обичам брат ми.Той е най-важното нещо за мен.Обичам го до безкрайност! <33
    Обичам също и единствената и най-вярна моя приятелка.Обичам я толкова много!Не ми стигат думи да опиша безрезервното ми доверие и обич към нея.Вярвам,че тя също ме обича и ми вярва - доказала ми го е.Love you,girll!I can always trust you.Best friends forever!
    Обичам когато вали дъжд и сняг,обичам когато през пролетта дърветата и цветята цъфтят,обичам влажния въздух когато съм сред природата,обичам прекрасните залези над малките езера когато съм на палатка,обичам и да се скитам сред природата точно тогава,обичам прекрасните пейзажи,които се откриват пред мен когато съм сред природата...С няколко думи - обожавам да съм сред природа - чувствам се по някакъв начин свободна и чувството е страхотно.
    Попринцип практикувам фотография като хоби.Обичам да снимам всичко!Смятам,че чрез фотографията се открива красивото във всяко грозно нещо.Имам тема тук,така че когато ми оправят Блутота ще кача по-хубавите снимки,които съм правила.
    Обожавам да пътувам.Където и да е.Ходила съм на много места в страната и докато пътувам,пред мен се откриват прекрасни гледки.Хора,България е прекрасна!Смятам,че всеки трябва да проумее това и да не съсипва природата,а да я поддържа.Нека засаждаме повече дървета,вместо да ги сечем - без тях нямаше да сме живи,нямаше да имаме чист въздух и досега да сме поели страшно много отрова,ако не са дърветата!Не одобрявам строителството на нови и нови сгради,защото това страшно много замърсява природата.Бих предпочела в България да има само села с по няколко магазинчета и училища,отколкото големи градове с всякакви магазини - 250 магазина за дрехи,950 магазина за храна, 5-6 мола и по 14-15 универсални магазина.Просто е ужасно така.Няма никаква зеленина,освен един-два парка.На площадките - о,грешка,даже и площадки няма.Децата няма къде да тичат,къде да си играят!И ще се радвам страшно много,ако се развие спорта в България и децата да да седят на компютрите по един-два часа.Също огромен проблем на България е пътищата.Ако всички общини от България заендо се заемат да оправят пътищата,ще бъде прекрасно и няма да стават толкова катастрофи.Също и пак за магазините - всичко е много скъпо,а ние после се чудим защо държавата ни е бедна!А пък за политиците да не говорим - само обещават,а после не изпълняват.Жалко,че са такива хора.На управлението им трябва хора,които да са изпълнителни,отговорни,а не лъжци,измамници и така нататък.България ще бъде прекрасна страна,ако управлението на държавата поемат самите и граждани!Също и в държавата има много бедни хора - ако им се даде работа няма да има лъжци,крадци и убийствата определенно ще намалеят,защото главно се убива за пари.И само жалко,че ние,българите,не виждаме красотата на природата на България,а само я ощетяваме и единствено туристите виждат каква прекрасна страна е България.Мога да говоря на тази тема по цял ден!
    Предимно слушам рок и метъл,но има и изключения.Попринцип не се ограничавам в стилове,така че любимите ми изпълните /като включвам и диджей/ са SlipKnot ; Avril Lavigne ; Metro Station ; David Guetta. Също ще изброя и такива,които не са ми любимци,но ми харесват: Bob Sinclar ; The Prodigy ; Bethany Joy Lenz ; Black Eyed Peas ; Linkin Park ; 2Pac ; Muse ; Paramore.
    Обожавам да гледам предавания.Любимите ми са: Оцеляване на предела и Ловци на митове.
    Вманиачена съм на тема уоупейпъри.Имам около 5450 уоупейпъра на: природа ; животни ; небе ; вода ; подводен свят ; други.Ако някой иска с удоволствие ще му ги представя. *рофл*
    Мисля,че основно това е за мен.


    Последната промяна е направена от cookieholic~ на Вто Дек 22, 2009 4:21 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти (Reason for editing : ОБНОВЯВАНЕ!)
    butterfly^^
    butterfly^^
    Приятелче
    Приятелче


    Брой мнения : 402
    Age : 28
    Местожителство : under clouds and rain x))
    Име : Катерина//FLO[[x
    Registration date : 08.04.2009

    i push my fingers into my eyes - it's the only thing,that slowly stops the ache... Empty Re: i push my fingers into my eyes - it's the only thing,that slowly stops the ache...

    Писане by butterfly^^ Съб Ное 07, 2009 2:00 pm

    Хеей привет от мен - най-важната пеперуда Razz
    Едно голяямо добре дошла и се надявам, че ще си редовна.
    Много обичам бисквити. Най-конкретният ми въпрос е как е да живееш във фабриката, хаха? Да, и коя зодия си? :}
    SnoppY
    SnoppY
    Готин мушморок
    Готин мушморок


    Брой мнения : 290
    Age : 28
    Име : Elity
    Registration date : 18.02.2009

    i push my fingers into my eyes - it's the only thing,that slowly stops the ache... Empty Re: i push my fingers into my eyes - it's the only thing,that slowly stops the ache...

    Писане by SnoppY Съб Ное 07, 2009 2:15 pm

    Оо хай Нат!
    как я караш напоследък?
    здрава ли си, болна ли си?
    i push my fingers into my eyes - it's the only thing,that slowly stops the ache... 238319
    cookieholic~
    cookieholic~
    Новичко
    Новичко


    Брой мнения : 20
    Age : 26
    Местожителство : Видин
    Име : Натали =)
    Registration date : 07.11.2009

    i push my fingers into my eyes - it's the only thing,that slowly stops the ache... Empty Re: i push my fingers into my eyes - it's the only thing,that slowly stops the ache...

    Писане by cookieholic~ Съб Ное 07, 2009 9:44 pm

    Здраствай,пеперудо i push my fingers into my eyes - it's the only thing,that slowly stops the ache... 129
    Ще съм редовна дотолкова,доколкото мога. i push my fingers into my eyes - it's the only thing,that slowly stops the ache... 212580
    Ти хубаво обичай бисквитките,ама само ги гледай,щото ще ти се разсърдя - все пак братята ми са си жертвали живота xD
    Във фабриката животът е много тъжен - братята ми попадат в няк'ви пликчета,дето пише Favoritki на тях ;d
    Аз съм зодия Бисквитки на кантар,нали разбираш i push my fingers into my eyes - it's the only thing,that slowly stops the ache... 942141

    ***************************************

    Здрасти,Елии!
    Все същото - много скучно ежедневие.Добре,че сега си дръпнах Фотошопа,та вече имам какво да правя.
    Запомни мъдростта за болестите на Бисквитата: Една Бисквита е болна тогава,когато има зелено и синьо по крайщата! /а това никога не става,защото хората ги изяждат,не ги оставят да се разболеят щот' ги е грижа за нас ;d/

    Sponsored content


    i push my fingers into my eyes - it's the only thing,that slowly stops the ache... Empty Re: i push my fingers into my eyes - it's the only thing,that slowly stops the ache...

    Писане by Sponsored content


      В момента е: Нед Май 19, 2024 1:34 pm