The best forum for all stars

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The best forum for all stars


2 posters

    Гробище за домашни любимци (1989)

    daniel_radcliffe_s_girl
    daniel_radcliffe_s_girl
    Новичко
    Новичко


    Брой мнения : 34
    Registration date : 03.07.2009

    Гробище за домашни любимци (1989) Empty Гробище за домашни любимци (1989)

    Писане by daniel_radcliffe_s_girl Пет Юли 03, 2009 8:56 pm

    Гробище за домашни любимци (1989)
    Гробище за домашни любимци (1989) 172-poster

    Гробище за домашни любимци (1989) Line-2
    Оригинално заглавие: Pet Semаtary
    Страна: САЩ
    Продължителност: 103 мин.
    Жанрове: Драма Мистерия Ужаси
    Режисьор: Мари Ламберт
    Сценарист: Стивън Кинг
    Продуцент: Мичел Галин
    Оператор: Петер Стейн
    Музика: Елиът Голдентал
    Участват: Дейл Мидкиф, Фред Глуни, Денис Кросби, Брад Грийнкуист, Майкъл Ломбард, Сюзан Бломирт
    Рейтинг в IMDB: 6,0

    Гробище за домашни любимци (1989) Line-2
    Гробище за домашни любимци (1989) Pet%20Semetary01Гробище за домашни любимци (1989) Pet%20semetary03
    Луис и Рейчъл се преместват с двете си деца в градчето Лъдлоу и животът им се преобръща, когато синът им загива, блъснат на магистралата до дома им. Ужасът тепърва започва, тъй като Луис погребва детето в индианска местност, намираща се в близост до гробище за домашни любимци. Трупът възкръсва и ужасът на отвъдното се отприщва... Без милост към зрителят, без спирка за отдих... До финала напрежението все повече се сгъстява, а финала на филма слага кървавата точка с остър замах.
    Понякога е по-добре да си мъртъв...
    Когато семейство Крийд се премества да живеe в красива стара къща в провинциален Мейн, всичко изглежда твърде хубаво, за да е истина: бащата - лекар, красива съпруга, очарователна дъщеричка, сладко бебе момченце – а сега и този идиличен дом. Като семейство те имат всичко... чак до гальовната котка.
    Но в близката гора се крие смразяваща кръвта сила – по-ужасяваща от самата смърт... и далеч по-могъща.

    Гробище за домашни любимци (1989) Pet%20Semetary04Гробище за домашни любимци (1989) Pet%20semetary05
    Гробище за домашни любимци (1989) Line-2
    [color=red]Ето ви трейлър за филма:
    http://vbox7.com/play:65cd5ce2

    Гробище за домашни любимци (1989) Line-2
    Само искам да вметна, че това е филм направен по популярната книга на Стивън Кинг - "Гробище за домашни любимци".По нея ме запали леля ми, която само книги чете.Тя ми разказа една увлекателна част и сега много искам да си я купя, но не знам от къде...Сигурна съм, че и филмът и книгата са страхотни!!!

    Гробище за домашни любимци (1989) Line-2
    SnoppY
    SnoppY
    Готин мушморок
    Готин мушморок


    Брой мнения : 290
    Age : 28
    Име : Elity
    Registration date : 18.02.2009

    Гробище за домашни любимци (1989) Empty Re: Гробище за домашни любимци (1989)

    Писане by SnoppY Пет Юли 03, 2009 9:07 pm

    Едвам успях да го догледам до край филма... Иначе го бива, но аз не си падам по такива...

      В момента е: Нед Май 19, 2024 11:01 am