The best forum for all stars

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The best forum for all stars


    Дневничето на Титс

    Bella
    Bella
    Шефката


    Брой мнения : 416
    Age : 28
    Местожителство : London.
    Име : Тити
    Registration date : 05.01.2009

    Дневничето на Титс Empty Дневничето на Титс

    Писане by Bella Сря Яну 07, 2009 5:18 pm

    Е,тук ще споделям с вас интересните случки ..
    Bella
    Bella
    Шефката


    Брой мнения : 416
    Age : 28
    Местожителство : London.
    Име : Тити
    Registration date : 05.01.2009

    Дневничето на Титс Empty Re: Дневничето на Титс

    Писане by Bella Чет Яну 22, 2009 8:03 pm

    Дата: 22 януари
    Настроение: Като цяло вкиснато


    Охх,днес се скапахх.В училище мина добре.Правихме контролно по ЗИП математика,почти всички бяха една и съща група и преписвахме като луди! Дневничето на Титс 238319 .. В другите часове не се случи нищо необичайно или интересно .. Да преминем към още по-скучната част от деня ми ...
    Върнах се и първата ми работа беше да включа компа.Не стана.Просто зацикляше.Бях напълно отчаяна,потресена от мисълта,че трябва да го нося на 1001 му поправка! Дневничето на Титс 19880 Най-накрая тръгна,облекчих се Дневничето на Титс 47195
    Поседях страшно малко,като проверих набързо някои форуми,за нови мнения!След това трябваше да зубря за утре по история и биология,по които се предполага,че трябва да бъде испитана Дневничето на Титс 450305 .. Дойде и време за зъболекар.Мразя да ходя в тези болници .. Поне се бях утешила от мисълта,че пътьом ще видя МОЛ-а Дневничето на Титс 764431 .. Седях ме,киснахме и така и не влязохме в кабинета! Дневничето на Титс 112123 Отложих за понеделник .. Тъй като бях страшно уморена,веднага се тръшнах на леглото .. и заспах .. отивита.В момента измръзвам Дневничето на Титс 729332 .. Сега седя и си чатя с моя малък пингвин (думди) Дневничето на Титс 4582 ,с който трябваше днес да се чуя по скайп,ама .. Дневничето на Титс 92932 Дневничето на Титс 522995 .. Утре е петък,цял следобед е пред нас.И ми пожелайте успех,за да си намеря инсталационния диска за камерата! Дневничето на Титс 238319


    xoxo;Tits


    Последната промяна е направена от Bella на Съб Мар 14, 2009 9:43 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
    Bella
    Bella
    Шефката


    Брой мнения : 416
    Age : 28
    Местожителство : London.
    Име : Тити
    Registration date : 05.01.2009

    Дневничето на Титс Empty Re: Дневничето на Титс

    Писане by Bella Съб Мар 14, 2009 9:42 pm

    Дата: 14 Март
    Настроение: Супер


    Мале,малее от кога не съм писала тук.Ужас!Ще опитам да си пиша дневничето когато имам време.
    Събота.Веднага го свързвам с думата 'почивка'.Да,ама не,поне днес.Сутринта незнайно как се събудих в 5.30 сутринта и до 7 така и не заспах.От скука четох 'Новолуние'.С голямо нежелание тръгнах на у-ще,но нямаше как иначе!Всъщност не беше чак толкова отвратително.Смилиха се над нас и не ни изпитваха по нищо.Йее Дневничето на Титс 238319 .По-лошото беше,че от 14.00 имах урок по български,при най-омразната ми г-жа.Мръсен пикинез! Дневничето на Титс 55480 Айде сега да не я псувам и тук!Слава богу,този път не ме задържа и предимно се занимавахме с домашната,която ми беше дала,така че времето премина сравнително бързо.Само се молех да не ми направи следващия урок в събота,защото тогава имам големи планове,йес!В неделя ще е-супер ;D
    Прибрах се у нас и си включих компютъра .. от скука.Скука,скука..По едно време ми писна,та реших да се поизлегна малко на леглото с книга в ръка (:
    Сега смятам да гледам пак Здрач,с цел да харесам филма повече,защото като цяло не беше много убедителен.След това предполагам пак ще чета,или направо ще заспя,скапана съм.Не ми се мисли утре-на урок по математика Дневничето на Титс 92932
    Поне нямаме много за учене за понеделник,а и при мисълта за тази седмица като цяло,която се очертава една от най-хубавите,си оставам спокойна.Ха-ха.


    xoxo;Tits
    Bella
    Bella
    Шефката


    Брой мнения : 416
    Age : 28
    Местожителство : London.
    Име : Тити
    Registration date : 05.01.2009

    Дневничето на Титс Empty Re: Дневничето на Титс

    Писане by Bella Сря Мар 18, 2009 9:39 pm

    CrazyFan^^ написа:Дата: 18.03.2009
    Настроение: О боже!!! плийс хелп ми!!! Дневничето на Титс 19880 Дневничето на Титс 19880 Дневничето на Титс 55480

    Днес беше супер прецакан ден.Първи час ЗИП...вместо да пиша,аз четох за контролното по Биология.Математика - супер прецакани някви задачи и пак в последните минути преговарям.Та дойде и Биологията... Дневничето на Титс 10884 Супер гадни неща...Имаше 4 задачи..От всяка написах по малко...Ама може би е грешно...Дано поне да хвана 3 Дневничето на Титс 19880 Дневничето на Титс 19880 Дневничето на Титс 19880 По Физическо играхме в стаята на градове и държави,а по География имахме урок за населението на Австралия и след това имахме свободен и слизам с Тутето до стола на даскалото да си вземе горещ шоколад и то там малките и едно някво му викаме ари дръпни са де и то някво се обръща и някво една усмивка с един зъб като изръси.. Дневничето на Титс 299722 Дневничето на Титс 112123 Дойде и Час на класа на който правихме нещо като тест..задават ни въпроси и ние отг. с ДА или НЕ...прибрах се....За утре имам да мисля ква оценка ще имам на контролното по Физика (максимум 4 Дневничето на Титс 180219 Дневничето на Титс 19880 ) и ще имаме Трансформиращ преразказ по Литература...

    Нищо по-различно,с разликата,че аз съм 100% убедена,че ще имам 2ка. Дневничето на Титс 212580
    Утре очаквам още по-зле да е деня!Толкова ме е яд,за еди неща,че нямам думи! Дневничето на Титс 92932 Поне се утешавам тука с едни сериали.Сега пак ще преговарям и ще гледам FOXlife.А утре училище .. пак.И съм болна,но пак трябва да ходя.Чудесно!

    xoxo;Tits

    Sponsored content


    Дневничето на Титс Empty Re: Дневничето на Титс

    Писане by Sponsored content


      В момента е: Нед Май 19, 2024 11:15 am