The best forum for all stars

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The best forum for all stars


    Една лястовичка полетя .

    butterfly^^
    butterfly^^
    Приятелче
    Приятелче


    Брой мнения : 402
    Age : 28
    Местожителство : under clouds and rain x))
    Име : Катерина//FLO[[x
    Registration date : 08.04.2009

    Една лястовичка полетя . Empty Една лястовичка полетя .

    Писане by butterfly^^ Съб Апр 11, 2009 9:26 pm

    Like a Star @ heaven ии моето дневниче Like a Star @ heaven


    Дата: 11 април 2009
    Настроение: happy; носталгично

    ахх супер ден
    нашите бяха в Македония, а брат ми у един негов приятел.. така че си бях сама
    естествено на обяд имах урок, но даже това не ми развали деня
    сутринта си гледах два от любимите ми сериали по нова (Манхатън трио и С аромат на маргаритки)... после урок по бел и период на скука.
    ии после аут с Мирелаа good и почнахме да пишем книга lol!
    така чее пожелайте ни успех хаха xD
    о да и носталгията вече ме наляга -- ваканцията свършва.. вече ми липсва Crying or Very sad


    Последната промяна е направена от butterfly^^ на Вто Юли 28, 2009 11:14 am; мнението е било променяно общо 1 път
    butterfly^^
    butterfly^^
    Приятелче
    Приятелче


    Брой мнения : 402
    Age : 28
    Местожителство : under clouds and rain x))
    Име : Катерина//FLO[[x
    Registration date : 08.04.2009

    Една лястовичка полетя . Empty Re: Една лястовичка полетя .

    Писане by butterfly^^ Пон Апр 13, 2009 5:28 pm

    Дата: 12 април 2009
    Настроение: супеер; още по-носталгично

    Върховен ден.. може би последният такъв за следващите 1-2 седмици
    Мързеел, спане до обяд о да, без уроци и без ниикакво учене Една лястовичка полетя . 685371
    И после навън. А в градинката до нашия блок имаше двама навлека, изключително прости. Цялата възможна идиотщина събрана на едно място Една лястовичка полетя . 180219 и след като ги поставихме на място всичко си беше супер Една лястовичка полетя . 910860
    а после до 12:30 мислим как да се пишат на английски имената на героите в "книгата" ни Very Happy е поне ги измислихме, а сутринта... Една лястовичка полетя . 15361
    butterfly^^
    butterfly^^
    Приятелче
    Приятелче


    Брой мнения : 402
    Age : 28
    Местожителство : under clouds and rain x))
    Име : Катерина//FLO[[x
    Registration date : 08.04.2009

    Една лястовичка полетя . Empty Re: Една лястовичка полетя .

    Писане by butterfly^^ Пон Апр 13, 2009 10:22 pm

    Дата: 13 април 2009
    Настроение: отвратително

    ужасен ден, почна ужасно, но свършва горе-долу задоволително..
    сутринта едва станах. после цял ден ме боляха корема, диафрагмата и белите дробове. поне не ходих на сип по математика и ортодонт. ама как ме болии Crying or Very sad май се очертава утре да не ходя на училище, така че това ми е успокоението.. wish me luck
    а сега направо ще се трупясам в леглото и ще му откъртя един здрав сън да си наваксам за снощи Very Happy


    xxx ^,^
    butterfly^^
    butterfly^^
    Приятелче
    Приятелче


    Брой мнения : 402
    Age : 28
    Местожителство : under clouds and rain x))
    Име : Катерина//FLO[[x
    Registration date : 08.04.2009

    Една лястовичка полетя . Empty Re: Една лястовичка полетя .

    Писане by butterfly^^ Пет Апр 17, 2009 4:23 pm

    Дата: 17 април
    Настроение: върховно Like a Star @ heaven

    оо най-накрая край на учебните мъки за седмицата Една лястовичка полетя . 139884
    днес беше върховен ден. малко имахме контролно по химия, ама аз там съм добра Една лястовичка полетя . 685371 а по музика -- целият клас се целихме с топчета от хартия,, беше супер забавно и естесвено аз бях тази, която започна първа [bow]xD
    оо а колко много от мойто даскало са ги приели в Американския Shocked голяма радост беше днес...
    после след даскало и преди сип, който пак е там, в градинката и 100 човека на люлка от тея дето сядат от две страни хора и се люлеят нагор-надолу /леле как го обясних..някой ако се сети за какво говоря/ и после след сип пак така xDxD абе луд ден като цяло... и пак се прибрах по един мноого заобиколен път, за да видя отново сребърното волво, което е точно като на Едуард Една лястовичка полетя . 934175
    а утре само два урока хахах Една лястовичка полетя . 180219
    поне идва Великден и още един почивен ден йейй Една лястовичка полетя . 265776
    butterfly^^
    butterfly^^
    Приятелче
    Приятелче


    Брой мнения : 402
    Age : 28
    Местожителство : under clouds and rain x))
    Име : Катерина//FLO[[x
    Registration date : 08.04.2009

    Една лястовичка полетя . Empty Re: Една лястовичка полетя .

    Писане by butterfly^^ Сря Апр 22, 2009 6:23 pm

    Дата: 22 Април 2009
    Настроение: безразлично... pale

    За пръв път не се оспах Една лястовичка полетя . 392905 но пък цял ден ми се спа хъх...
    И все пак не беше чак толкова зле. Имаме втори час история и стаята смърдеше ужасно на развалени яйца, защото петокласниците, които бяха там преди нас, си изхвърляли яйцата в коша Една лястовичка полетя . 180219
    после в два поредни часа ми звъня телефона...
    по компютри правихме някаква постановка..имаше един, който беше компютър, няколко, които бяха вируси и публиката трябваше да познаем кой какъв вирус е Една лястовичка полетя . 112123
    и после като последен час -- тест по литература.. лесен...
    а после в мола, т.е. ядене на боклуци + магазини
    и накрая вкъщи и направо заспах и го откарах до сега Една лястовичка полетя . 238319

    охх много много еднообразно взе да ми става ежедневието....

    ххх.
    butterfly^^
    butterfly^^
    Приятелче
    Приятелче


    Брой мнения : 402
    Age : 28
    Местожителство : under clouds and rain x))
    Име : Катерина//FLO[[x
    Registration date : 08.04.2009

    Една лястовичка полетя . Empty Re: Една лястовичка полетя .

    Писане by butterfly^^ Чет Апр 23, 2009 8:09 pm

    Дата: 23 Април 2009
    Настроение: добро, но някакси все едно нещо липсва Laughing

    сутринта пак се оспах.. и почти закъснях за училище Една лястовичка полетя . 180219
    и не можах да си доспя -- имахме първи часове литература, физика и биология :(
    но както и да е, имахме контролно по математика pale няма да пиша повече по този въпрос Very Happy
    и последен час физическоо! и тогава всички бяхме полудели и започнахме да играем на т'ва 'балона се надува, надувайте момчета бла блаа...'; ама после отбора по футбол имаха тренировка на игрището, та половината отидоха да играят волей вътре, а другите гледахме футбола и се кефихме ня някакво коте, което една от 5 клас го намерила Laughing абсолютни откачалки!
    а после след училище с една приятелка (Ели) отидохме у една друга приятелка (Ивана) и се гримирахме като фешъни и се снимахме като такива Една лястовичка полетя . 112123 всъщност общо взето само аз попринцип не съм така че беше необичайно най-вече за мен...
    после вкъщи нямах нет Crying or Very sad но пък гледах ТВ цял следобяд, докато дойде нета.. а сега отивам да папам, така че чаоо *muahhh*
    butterfly^^
    butterfly^^
    Приятелче
    Приятелче


    Брой мнения : 402
    Age : 28
    Местожителство : under clouds and rain x))
    Име : Катерина//FLO[[x
    Registration date : 08.04.2009

    Една лястовичка полетя . Empty Re: Една лястовичка полетя .

    Писане by butterfly^^ Пет Апр 24, 2009 10:27 pm

    Дата: 24 Април 2009
    Настроение: весело

    хмм тази сутрин за малко да си бия рекорда по оспиване.. станах 25 минути по-късно отколкото трябва.. рекорда ми е 40 Една лястовичка полетя . 299722
    както и да е.. трябваше да си уча за контролно по музика и го правих в часа по химия. така и не успях много добре, а седя на първия чин. ама в кабинета по музика смърдеше ужасно, та целия клас протестирахме и почнахме часа 10 митути по-късно, когато най-накрая ни осмириха. ама контролното беше в една такава обстановка, че преписвах от тетрадката и подсказвах на момичатата около мен Very Happy а после имахме и история в смърдящия кабинет Crying or Very sad
    ии така след СИП-а по математика ( :( ) вкъщи учих!!! в петък!!! Crying or Very sad
    но после си излязох и с моите фр. видяхме момчето, което си харесваме Laughing а после видяхме и Тома и Лена!! оо тогава направо изпаднахме в екстаз Една лястовичка полетя . 112123 бяха на 2 крачки от нашия блок Една лястовичка полетя . 112123 голям кеф, голямо нещо. ние сме ги виждали и преди де и на концерти сме ходили, но все пак.. това си е ТОМА Една лястовичка полетя . 411626
    и после около 2 часа още си говорихме за глупости, както всеки друг ден...
    butterfly^^
    butterfly^^
    Приятелче
    Приятелче


    Брой мнения : 402
    Age : 28
    Местожителство : under clouds and rain x))
    Име : Катерина//FLO[[x
    Registration date : 08.04.2009

    Една лястовичка полетя . Empty Re: Една лястовичка полетя .

    Писане by butterfly^^ Сря Апр 29, 2009 9:00 pm

    Дата: 29 април 2009
    Настроение: неопределимо

    Доста странен ден.. както и предишните -- някак.. безлични pale
    Днес половината училище отиде на екскурзия и в моя клас бяхме 11 човека Една лястовичка полетя . 15361 беше добре -- по-малко натоварено, но пък трябваше да общувам с хора, с които попринцип избягвам.. както и да е; тъй като госпожата ми по математика е на въпросната екскурзия имах свободен Like a Star @ heaven
    цял ден ми е някакво заспало. след училище бях у една приятелка, а после тя у нас и гледахме Здрач за 123 път scratch
    butterfly^^
    butterfly^^
    Приятелче
    Приятелче


    Брой мнения : 402
    Age : 28
    Местожителство : under clouds and rain x))
    Име : Катерина//FLO[[x
    Registration date : 08.04.2009

    Една лястовичка полетя . Empty Re: Една лястовичка полетя .

    Писане by butterfly^^ Пет Май 01, 2009 11:25 am

    Дата: 30 април 2009
    Настроение: Една лястовичка полетя . 212580

    Много хубав ден Една лястовичка полетя . 685371 имахме само 3 часа в училище, защото както бях споменала госпожата ми по математика е на екскурзия, а в четвъртък имаме 2 часа с нея. нямахме и физическо, защото госпожата пък има мач с футболния отбор.. бла бла.
    И такаа ходихме на кино Една лястовичка полетя . 531760 гледахме Прогноза -- новия български филм. мнооого е хубав happy
    после се прибрах в 2 у нас, както когато имам 6 часа Laughing и вкъщи мързелувах, гледах телевизия, седях на компа и правих разни неща на фотошоп (във вторник си го дръпнах) xD
    от 8 бях на рожден ден и се прибрах в 12:35 така че си плетох малко от скубиду връзките и направо се трупясах в леглото....


    Последната промяна е направена от butterfly^^ на Пет Юли 03, 2009 11:51 pm; мнението е било променяно общо 1 път
    butterfly^^
    butterfly^^
    Приятелче
    Приятелче


    Брой мнения : 402
    Age : 28
    Местожителство : under clouds and rain x))
    Име : Катерина//FLO[[x
    Registration date : 08.04.2009

    Една лястовичка полетя . Empty Re: Една лястовичка полетя .

    Писане by butterfly^^ Чет Май 21, 2009 4:13 pm

    Дата: 21 май 2009
    Настроение: Една лястовичка полетя . 531760

    ахх срамота колко отдавна не съм писала good
    ами днес беше един както стресиращ, така и хубав ден.
    стресиращ, защото имах класно по математика, на което дори не мога да преценя как се справих ;д
    и хубав, защото най-накрая си намерих релефни лепенки. пък и утре няма да учим в мойто училище, защото е празника му и то става на 75 години. йайй ;д даже и концерт ще има (всъщност то има всяка година де, но...)

    Една лястовичка полетя . 183531
    butterfly^^
    butterfly^^
    Приятелче
    Приятелче


    Брой мнения : 402
    Age : 28
    Местожителство : under clouds and rain x))
    Име : Катерина//FLO[[x
    Registration date : 08.04.2009

    Една лястовичка полетя . Empty Re: Една лястовичка полетя .

    Писане by butterfly^^ Съб Май 30, 2009 8:01 pm

    Дата: 30 май 2009
    Настроение: Една лястовичка полетя . 98864

    Страхотен ден. Въпреки че бяхме на училище не беше натоварено, даже беше приятно Една лястовичка полетя . 685371
    Имахме последни два часа изобразително, в които повечето си тръгнаха, но госпожата ни даде да правим каквото искаме и беше супер=)
    А времето беше направо върховноо Една лястовичка полетя . 234936 обожавам го такова хладно и дъждовно..

    След училище ходихме в мола на кино. Гледахме Отново на 17 и много ми хареса Една лястовичка полетя . 229774 Ходихме преди филма по магазините разбира се :д ....
    А после като си тръгвахме на изхода се срещнах с една приятелка ( Една лястовичка полетя . 411626 ), която не бях виждала отдавна... ии общо взето супер Една лястовичка полетя . 238319
    butterfly^^
    butterfly^^
    Приятелче
    Приятелче


    Брой мнения : 402
    Age : 28
    Местожителство : under clouds and rain x))
    Име : Катерина//FLO[[x
    Registration date : 08.04.2009

    Една лястовичка полетя . Empty Re: Една лястовичка полетя .

    Писане by butterfly^^ Чет Юни 04, 2009 9:56 pm

    Дата: 4 юни 2009
    Настроение: прекрасно /за последните няколко дни/

    Ахх този юни.. върви ми страхотно sunny
    Остават само 4 дни до рождения ми ден. Очертава се да имам 6.00 успех за годината. Ще имам 6.00 по историяяя Една лястовичка полетя . 183531 и следователно сигурно ще ме приемат в класическата.. и след тези огромни успехи от моя страна, най-накрая си почивам от ученее. ;д
    и си излизаме... и си излизамеее Една лястовичка полетя . 531760 рай..
    и на рождения ми ден няма да учим --- перфектно! цял ден ще си го празнувам ;дд
    а сега ми се спии... защото цяла учебна година почти не съм спала :д каква ирония...
    butterfly^^
    butterfly^^
    Приятелче
    Приятелче


    Брой мнения : 402
    Age : 28
    Местожителство : under clouds and rain x))
    Име : Катерина//FLO[[x
    Registration date : 08.04.2009

    Една лястовичка полетя . Empty Re: Една лястовичка полетя .

    Писане by butterfly^^ Вто Юни 09, 2009 6:30 pm

    Дата: 8 юни 2009
    Настроение: "на 14 съъъъм" *рофл*

    Рожден ден; йай! И не на кой да е, а мояят <33 юху
    Страхоотен ден! Получих пожелания от точно 37 различни човека Like a Star @ heaven И страхотни подаръци -- все от сърце good

    Благодаря много на думди за нейния подарък! happy

    Иначе деня си го изкарах супер. Бях с петте си най-добри приятелки на кино, в mc donald's и по магазините Laughing Всичко беше мноого приятно.
    Наистина незабравим ден.. не смятам обаче да се впускам в подробности ^^
    butterfly^^
    butterfly^^
    Приятелче
    Приятелче


    Брой мнения : 402
    Age : 28
    Местожителство : under clouds and rain x))
    Име : Катерина//FLO[[x
    Registration date : 08.04.2009

    Една лястовичка полетя . Empty Re: Една лястовичка полетя .

    Писане by butterfly^^ Вто Юни 09, 2009 6:35 pm

    Дата: 9 юни 2009
    Настроение: превъзходно

    Днес не ходих на училище. Е, учих си темите за изпита по история за НГДЕК, но пак е доста по-приятно хD
    А когато свършиха часовете отидох мухаха... защото трябваше да ходя с една приятелка от класа до ориндж /книжарница, в която дълеч няма само книги/ да ми купува подарък за рождения ден, а и да си купя от една друга приятелка... дълга и сложна..
    Както и да е беше супеер. Избрах си много хубави неща Една лястовичка полетя . 685371
    писах си и в блога в майспейс.. хD и във форума разбира се Razz
    butterfly^^
    butterfly^^
    Приятелче
    Приятелче


    Брой мнения : 402
    Age : 28
    Местожителство : under clouds and rain x))
    Име : Катерина//FLO[[x
    Registration date : 08.04.2009

    Една лястовичка полетя . Empty Re: Една лястовичка полетя .

    Писане by butterfly^^ Пет Юли 03, 2009 9:51 pm

    Юхуу дневникът ми е жив :]

    Дата: 3 юли 2009
    Настроение: много странно...

    Ох ами.. от няколко дни правя все едно и също.. УЧА! Трудничко е да гледаш как всички вече са се отдали на мързела си, след като са им минали изпитите. Аз имам още един.. но е най-хубавият good устния ми изпит по История и обща култура в НГДЕК. Разбрах на коя дата ще съм чак на първи юли, когато ми беше пусмения изпит по БЕЛ в НГДЕК.. та на шести съм -- понеделник.. Very Happy
    Хубав ми беше писмения изпит, дооста даже. Надявам се и устния да мине гладко. Защото в последните седмици /или може би месеци ?/ живея само за НГДЕК Laughing Shocked
    Дам.. та надявам се ми желаете успех xD
    butterfly^^
    butterfly^^
    Приятелче
    Приятелче


    Брой мнения : 402
    Age : 28
    Местожителство : under clouds and rain x))
    Име : Катерина//FLO[[x
    Registration date : 08.04.2009

    Една лястовичка полетя . Empty Re: Една лястовичка полетя .

    Писане by butterfly^^ Вто Юли 07, 2009 9:28 am

    Дата: 7 юли 2009
    Настроение: bounce

    Даам... всичко свърши. Край с изпитите. Но как издържа човек, докато чака резултатите си. Независимо за какво. При мен е още по-трудно. Защото трябва да чакам за две неща. В моя случай това са класиранията за нормалните гимназии към МОН, но и това в НГДЕК, която е към Министерство на Културата и има отделни изпити. Не ме грее особено за общите. Чакам с нетърпение само понеделник, 13.07, за да разбера аджеба след тооолкова усилена подготовка, ще уча ли на единственото място, на което истински искам.. Надявам се, че да ;д
    Разбира се, има още едно нещо, чакано от мен с нетърпение. И, разбира се, то е премиерата на Хари Потър и Нечистокръвният принц в България, нашата мила родна страна..
    А, за да убия времето до 13-ти, който чакам и заради издаването на официалния превод на "Затъмнение", ще се забутам в планината Razz Тъй че супер ще ми е Wink
    butterfly^^
    butterfly^^
    Приятелче
    Приятелче


    Брой мнения : 402
    Age : 28
    Местожителство : under clouds and rain x))
    Име : Катерина//FLO[[x
    Registration date : 08.04.2009

    Една лястовичка полетя . Empty Re: Една лястовичка полетя .

    Писане by butterfly^^ Вто Юли 28, 2009 11:13 am

    Дата: 28 юли 2009
    Настроение: хубаво хd

    В неделя се върнах от Гърция, където бях две седмици на море. Толкова ми липсвахте всички! I love you
    С ръка на сърце мога да кажа, че разликата между морето в Гърция и това в нашата мила родна България е осезаема..за жалост. Най-същественото - водата.. красота! Чиста, бистра, без битови отпадъци и водорасли.. Същото и при пясъка. Само се мяркат разни фасове, от което бях много разочарована. Neutral
    Хората са очарователни! Не са намръщени, поздравяват те дори да не те познават; когато пазаруваш в някой магазин, винаги ти казват по едно "благодаря"...
    Пътищата им няма какво да ги коментирам. Не са онези чукари, познати ни от по-голямата част на нашите земи.
    А църквите! Бежествени, уникални! Рай за окото! Толкова са набожни тези хора Една лястовичка полетя . 531760
    А по всеки път и по доста къщи се мяркат мъънички модели на църкви. Винаги съм се възхищавала на това...
    А какво правех аз? Най-вече наблюдавах. Хората, природата, архитектурата, културата... Стараех се да попия колкото мога с очи, тъй като не можех да се развихря с любимата си вещ - фотоапарата. Не бях с родителите си, така че не можех да карам водача да спира при всяко нещо, грабнало окото ми и плачещо за снимка...
    А когато си почивахме във вилата, използвах времето за четене, случане на музика, разглеждане на снимките и събраните на плажа камъчета.. Или просто слушане на пеещите птички и вглеждане в нищото.
    Така прекарвах времето си около и след обяд, когато всичко е притихнало и всеки спи. Понякога се чуваше профучаването на някоя кола, пътуваща незнайно откъде и накъде в следобедния пек.
    А станеше ли привечер гърците отново се излюпваха и всичко живваше. Чак до късно през нощта, когато мракът отдавна се е спуснал и около 1 - 2 часа след полунощ всички пак заспиват. И настава отдавна жадуваната тишина.. И в царството на мрака и аз се отдавам на съня...
    butterfly^^
    butterfly^^
    Приятелче
    Приятелче


    Брой мнения : 402
    Age : 28
    Местожителство : under clouds and rain x))
    Име : Катерина//FLO[[x
    Registration date : 08.04.2009

    Една лястовичка полетя . Empty Re: Една лястовичка полетя .

    Писане by butterfly^^ Съб Сеп 26, 2009 10:22 pm

    Дата: 26 септември 2009
    Настроение: уморено и в същото време прекрасно

    И така, първо отново се чувствам адски засрамена, че толкова време не съм писала в този толкова странен и безсмислен (заради мен самата) дневник.
    А сега като настоящ заек в Националната гимназия за древни езици и култури "Константин Кирил Философ", мога да кажа, че се чувствам прелестно! И в най- дръзките си представи не съм намирала подобно място! Толкова уникално, толкова красиво, толкова зареждащо с положителни неща, толкова образователно, толкова рзнообразни, толкова интересно... и още толкова много неща! Мога само да кажа: ЙЕЙ!! /както много често се изразява един човек от класа ми/
    И така, доколкото имах страхотната възможност да се запозная с доста хора за тези първи почти две седмици, осъзнах, че съм попаднала на място, на което не съм попадала и в сънищата си. Хората са прекрасни. Няма какво повече да кажа, дори и да го направя, нищо няма да е достатъчно да опише очарованието ми! Разбира се има няколко издънки, но те са такава рядкост, че това дори не ми прилича на съвременно училище в Република България. Нещо много по-висше е и за сега аз не съм в състояние да определя какво...
    Вчера се записах в Благотворителното Дружество на НГДЕК, което, забележете, е създадено и съставено единствено от ученици!!! Разбира се има подкрепата на всички учители и на Директорката, която между другото, както някои може би знаят, е изключителен човек със много интересна личност. И така, нямам търпение да участвам в първата си акция към това Благотворително Дружество.
    Очарована съм от предметите, които се изучават. Нестандартните предмети и предметите, които се изучават по нестандартен начин! Съответно латински език, Култура, Любословие към първата група (за 8 клас) и История, Литература, Музика, География към втората група. Разбира се, колкото по нагоре по класовете си, толкова по-интересни стават нещата...
    Единственото, което мога да направя сега, е един дълбок поклон пред тази билгарска гимназия!!
    butterfly^^
    butterfly^^
    Приятелче
    Приятелче


    Брой мнения : 402
    Age : 28
    Местожителство : under clouds and rain x))
    Име : Катерина//FLO[[x
    Registration date : 08.04.2009

    Една лястовичка полетя . Empty Re: Една лястовичка полетя .

    Писане by butterfly^^ Пет Ное 06, 2009 11:19 pm

    Дата: 6 ноември 209
    Настроение: сънливо, щастливо, недоволно. много емоции, все противоречиви хмм..

    Срам и позор! Такова пренебрежение към тази тема :х Направо се разочаровах от себе си, когато видях датата на последния си пост. А от тогава са се случили тоолкова много неща. Хубави неща, направо вълшебни.
    Като начало, обожавам новите си приятели! Обожавам всичко ново. В последните близо два месеца за пръв път осъзнах, че обожавам новостите. Дори и когато не са приятни, така да се каже.
    Бях на първата си благотворителна акция. Бях на най-прекрасната учебна практика (или екскурзия, както тези събития не се наричат в моето училище), на която някога съм била. Открих най-красивото и уединено кътче на света, което винаги ще бъде специално за мен по един специален начин. Получих толкова много вдъхновения. Видях и научих толкова много нови неща. Опознах по-добре човешката природа и безкрайните различия, които могат да същесвуват между два чобешки субекта. Получих първата си отлична оценка по латински. Преоткрих любовта си към древността. Купих си поредната ароматна свещ. Още повече се усили възхищението ми към моята гимназия. Възхищение, което се превърна в обич. Изпитах самотата и разочарованието и едновременно с това силата на приятелството и любовта.
    Или накратко - най-дългите и съдържателни два месеца в целия ми живот! И не преувеличавам, никак даже! Чувствам се по-висока. По-висока духовно. Радвам се, че се озовах точно на това място. И изкрено се радвам (и в същото време надявам), че това усещане няма да премине скоро. И аз няма да се махна скоро от това вълшебно място, пълно с вълшебни хора. Една лястовичка полетя . 531760

    Sponsored content


    Една лястовичка полетя . Empty Re: Една лястовичка полетя .

    Писане by Sponsored content


      В момента е: Нед Май 19, 2024 10:34 am