The best forum for all stars

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The best forum for all stars


4 posters

    Marley and Me (2008)

    Bella
    Bella
    Шефката


    Брой мнения : 416
    Age : 28
    Местожителство : London.
    Име : Тити
    Registration date : 05.01.2009

    Marley and Me (2008) Empty Marley and Me (2008)

    Писане by Bella Чет Апр 09, 2009 6:14 pm

    Marley and Me (2008) P_50141

    trailer / IMDb

    Режисьор : Дейвид Франкъл
    Сценарист : Скот Франк
    В ролите : Дженифър Анистън, Алан Аркин, Оуен Уилсън, Хели Бенет, Марк Макаулей, Ерик Дан, Химена Ойос и др.
    Държава : САЩ
    Година : 2008
    Времетраене : 112 минути
    Резюме : Младото семейство Гроган решава да си вземе домашен любимец - малък лабрадор на име Марли, за да внесе допълнително разнообразие в живота си. Кучето се превръща в много повече от домашен любимец за двамата и те успяват да научат важни житейски уроци именно от непослушния и невротичен Марли.
    Broken Strings
    Broken Strings
    Готин мушморок
    Готин мушморок


    Брой мнения : 323
    Age : 31
    Местожителство : Пловдив
    Име : Криси
    Registration date : 09.01.2009

    Marley and Me (2008) Empty Re: Marley and Me (2008)

    Писане by Broken Strings Чет Апр 09, 2009 6:24 pm

    "На кучето не му трябват скъпи коли, големи къщи или дизайнерски дрехи.
    То не се интересува дали си богат или беден, хитър или прост, умен или глупав.
    Дай му сърцето си и то ще ти даде неговото. За колко хора можете да кажете това?
    Колко хора могат да ви накарат да се чувствате специални? Колко хора могат да ви накарат
    да се чувствате...изключителни?"


    Просто това е наистина невоятен филм - страшно поучителен и смеслен и съм на мнение, че не е комедия. Просто най - трудното куче на света беше достоен член на семейство Гроугън и може би едивствения истински приятел на Джон, с негова помощ успя да преокрие факта, че е рубрицист, а не репортер. Марли ме изпълни с толкова нежни чувства, че накрая на филма се чувствах като негов стопанин, сякаш моето кученце беше умряло. Задължително го гледайте!


    Последната промяна е направена от Cinderella Beautiful на Чет Апр 09, 2009 6:31 pm; мнението е било променяно общо 1 път
    CrazyFan^^
    CrazyFan^^
    Приятелче
    Приятелче


    Брой мнения : 626
    Age : 28
    Местожителство : ~Wilmigton
    Име : Сарко
    Registration date : 05.01.2009

    Marley and Me (2008) Empty Re: Marley and Me (2008)

    Писане by CrazyFan^^ Чет Апр 09, 2009 6:27 pm

    Този филм е един от най-хубавите които съм гледал,и на който искрено съм плакал... [въобще не ми пука,че съм момче..има и емоционални хора и имам право да си плача lol! ] Та нека започна да описвам от начало..Тъй като първоначално още не беше качен филма в по малък размер вместо 1.35 или там колко Гигабайта...реших да го гледам по интернет...Първоначално като почна не ми изглеждаше кой знае какво...затова го спрях и се занимавах с други работи.Но пък завчера го изтеглих от замунда и го гледах.Имаше уникално забавни моменти..много се смях..Например кучето като се изака на плажа.. lol! или пък от колата където го държаха за краката и то беше отвън lol! Много беше забавно.Но накрая когато кучето се разболя и излезе от къщата докато валеше и те тръгнаха да го търсят...аз много се притесних че е умряло,но го намериха да лежи и го закараха в болница,оперираха го....Поне ми олекна,че ще се оправи,но пак се повтори случая и се наложи да го приспят...И накрая когато даваха спомени с него аз не се сдържах....Залужава си да го гледате филма...На мен ми направи голямо впечатление... Marley and Me (2008) 212580
    SnoppY
    SnoppY
    Готин мушморок
    Готин мушморок


    Брой мнения : 290
    Age : 28
    Име : Elity
    Registration date : 18.02.2009

    Marley and Me (2008) Empty Re: Marley and Me (2008)

    Писане by SnoppY Вто Май 12, 2009 6:25 pm

    Горкото кученце.. Това е филмът... Просто.. Страхотен.

    Sponsored content


    Marley and Me (2008) Empty Re: Marley and Me (2008)

    Писане by Sponsored content


      В момента е: Нед Май 19, 2024 12:17 pm