The best forum for all stars

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The best forum for all stars


    tedi27

    tedi27
    tedi27
    Новичко
    Новичко


    Брой мнения : 38
    Местожителство : Пловдив
    Registration date : 11.01.2009

    tedi27 Empty tedi27

    Писане by tedi27 Съб Мар 21, 2009 6:19 pm

    Име: Теодора
    Прякори: Нямам. Викат ми Теди, Тедка, Тед
    Години: 15
    Дата на раждане: 27 Януари 1994
    Зодия: Водолей, много си я обичам :rolleyes:
    Град: Пловдив [4]
    Коса: Кестенява, права, но напоследък почват да ми се къдрят краищата... [16]
    Очи: Зелени
    Сегашно занимание: Уча...
    Къде уча: tedi27 238319 tedi27 238319 ЕГ "Пловдив"
    Музика: Слушам почти всякаква музика, често зависи от настроението ми, но по принцип намеря ли някоя песен, която да ми хареса я въртя, докато не ми омръзне, а процеса става бавно....
    П.П.: Не мога да слушам чалга... :wacko:
    Сериали: Следя One Tree Hill, Ghost Whisperer, 90210. Други любими сериалчета, които обичам да гледам са Supernatural, Malcolm in the Middle , Friends ... Забравих за Prison Break. Ама като не е имало серии от кой знае колко време, почвам да ги забравям ... Laughing [3]
    Любим сериал винаги ми е бил и Кварталът на богатите.
    Любими филми: Twilight, The Notebook. Наистина страхотен според мен. Други, който са ми хванали вниманието са A Cindrella Story, Lovewrecked, Bridge to Terabithia ааа и 21. Наистина добър филм! Единственият страшен филм, който ми хареса и мога пак да гледам е House Of Wax. /не съм фенка на ужасите/ Обичам да гледам и Карибски Пирати.
    Други филми: Transporter, Hancock, 50 First dates, Wall-e Laughing , Click, Big Fat Liar и още...
    Любима актриса:Като малка любимка ми беше Сандра Бълок, иначе други, които харесвам са Хилари Дъф, Аманда Бийнс и Ема Уотсън. Ноо, не знам, чак любими не са ми. Мисля, че са това. Ако се сетя коя съм забравила ще допълвам... Wink
    Любим актьор: От скоро е Робърт Патинсън. Харесвам Джони Деп, Раян Гослинг, Джейсън Стейтъм и Адам Сандлър може би. Матю Пери също ме кефи.
    Книги: Такаа, от лятото насам се разчетох. Любими са ми, разбира се, книгите от Сагата Twilight. От тях ми е любима втората, New Moon, въпреки, че са прекалено много страници без Едуард, а аз него го обожавам, а има и прекалено много Джейкъб, все пак ми остава любимата. Там разбираме колко много се обичат Бела и Едуард, как просто е невъзможно да живеят не прекрасно , а просто добре, ако не са заедно. Как само мисълта, че не съществува другия ги убива. Евалата на Стефани за увлекателното й писане.
    Любим цитат от всичките 5 книги ми е от втората: "Before you, Bella, my life was like a moonless night, very dark but there were stars-points of light and reason. And then you shot across my sky like a meteor. Suddenly everything was on fire; there was brilliancy, there was beauty. When you were gone, when the meteor had fallen over the horizon, everything went black. Nothing had changed but my eyes were blinded by the light. I couldn't see the star anymore and there was no more reason for anything."
    Иначе също много харесвам и Midnight Sun. От гледна точка на Едуард е също много интересно. Той нали мисли няколко пъти по - бързо от Бела. [18]
    Приятели: Най-добрия ми приятел е момче. Нищо повече от приятелство няма между нас. Казвали са ми, че най-хубави връзки се получават от такива взаимоотношения, но просто не искам да го изгубя. Понататък ще му мислим, засега ми е рано. Имам много момичета приятелки, но просто не е същото, което имам с това момче.
    Ценя истинските си приятели и моментите, които ми отделят.
    Познати от форума: Най-близка ми е Крисито (Лунно Човече) и Титито (traiana), и Мони (Усмихнато Човече).
    Характер: Такаа.. Усмихната, лъчезарна почти през цялото време. Общителна. Преди бях доста срамежлива, но вече не толкова. В настроение ли съм е добре и за тези около мен, но рядко не съм. Razz Чувствителна. Трогвам се от най-малките неща. Обичам да получавам подаръци, но много повече обичам да подарям. Обичам да радвам хората, тогава и аз се чувствам щастлива.
    Нямам голяма самочувствие, а и хич не обичам хората с такова. Инат съм. Държа на своето, дори накрая на някой спор да се съглася от нежелание да споря, си имам едно наум. tedi27 238319
    Голям недостатък ми е, че съм мноого голяма мързел, особено сега станах още по-голям мързел в 8 клас, като ученето ми е 15 минути макс на ден.
    През свободното си време: вън, филмчета, на компа, във форума ...
    Също колекционирам аватари. Обожавам да се ровя за хубави авчета.
    Музика: С изключение на чалгата почти всичко. По принцип съм на етапи. Намеря ли няколко песни, които да ми харесат ги въртя постоянно.
    Мечти: Спокойно мога да кажа, че една мечта съм изпълнила. Исках да вляза в елитна гимназия и по-добре не можа да се получи, иначе от както се помня въздишам по New York. Особено от когато и батко ми отиде и после разказваше... Обещала съм си, че при първа възможност ще отида.

    Здравейте! tedi27 438635

      В момента е: Нед Май 19, 2024 12:52 pm