The best forum for all stars

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The best forum for all stars


    Даиъри ъф Криска xD

    Тина Патинсън
    Тина Патинсън
    Редовно
    Редовно


    Брой мнения : 191
    Age : 33
    Местожителство : Somewhere...
    Име : Криска ^^
    Registration date : 08.01.2009

    Даиъри ъф Криска xD Empty Даиъри ъф Криска xD

    Писане by Тина Патинсън Нед Мар 01, 2009 11:58 pm

    Датичка: 01.03.2009
    Настоение: lol! lol! lol! Невероятно lol! lol! lol!

    Такам...реших да почна и аз да си водя дневниче,да има с какво да ви досаждам и какви глупости да четете xD
    Както всеки следобед [през почивните дни] ме събуди една приятелка.Така сладко си спинках и не осъзнах кога от спяща красавица се превърнах в придружител на тази приятелка до касата на Internet group ама както и да е... xD После гледках филмче заедно с гореспоменатата и сестра 'и.Гледахме Ромео и Жулиета - версията от 1996.За пореден път се удебих колко жестока е съдбата и колко несправедлив живота.Лео Ди Капррио бе направо очарователен <33.Не съм му луд афенка но в филма бе голям сладур.И така...прибрах се вкъщи за партито което бе страхотно,непоправимо...Неописуемо с думи.Слушках любимите си песнички с любимите хора <33. Сега слушкам музика и чатя с Сарко и Крисчето <33. Общо взето един сравнително нормален ден и то блегодарение на факта че аккто всеки друг успях да се пребия подобаващо.Доста "грациозно" се спънах на излизане от бокса и бях очарована от факта че измих физиономията си с сок от вишна *гледа затъпяващо* xD Но както и да е...Няма да ви тормозя с излишна информация още от първия ден,за да не ме намразите много така че спирам да говоря с моя милост и се пренасям в общия чат да надувам главата на Сарко и Крисето... Даиъри ъф Криска xD 910860
    Тина Патинсън
    Тина Патинсън
    Редовно
    Редовно


    Брой мнения : 191
    Age : 33
    Местожителство : Somewhere...
    Име : Криска ^^
    Registration date : 08.01.2009

    Даиъри ъф Криска xD Empty Re: Даиъри ъф Криска xD

    Писане by Тина Патинсън Сря Мар 04, 2009 4:05 am

    Датичка:02.03.2009
    Настроение: Даиъри ъф Криска xD 910860

    Такам...Какво правих днес накратко:
    Спах до обяд,както винаги когато имам възможност и въпреки това не се наспах о.О Кога ще получа необходимата доза сън xD След като една приятелка след хиляда уговорки ме вдигна от леглото поизлязох...Времето беше доста хубавко и се разходих по улиците на града.Надвечер с моята дружка посетихме един познат и поиграхме на една забавна игра xD Баща ми успя да ме вбеси с помощта на брат ми,с който ми извъртяха доста гадничък номер *гледа затъпяващо*.След тези преживявания се прибрах унас и за мое голямо щостие мишката ми бе развалена с помощта на Сарко успях да се разхождам из компютъра си,или по-точно той се разхождаше но това не е важно... xD Ядосаното ми настроение от липсата на мишка премина и се отдадох на разговори с "Гъзчетата" [споменах ли че ги обожавам xD ].След като се наслушах на любимите си песнички и всички решиха да лягат аз също последвах примера им и се гмурнах под завивките... xD
    Тина Патинсън
    Тина Патинсън
    Редовно
    Редовно


    Брой мнения : 191
    Age : 33
    Местожителство : Somewhere...
    Име : Криска ^^
    Registration date : 08.01.2009

    Даиъри ъф Криска xD Empty Re: Даиъри ъф Криска xD

    Писане by Тина Патинсън Сря Мар 04, 2009 4:17 am

    Датичка: 03.03.2009
    Настроение:Направо перкфетно... Даиъри ъф Криска xD 92932

    Станах с нежелание на обяд [нищо ново под слънцето xD].Реших да се помотая из къщи,след което отидох до една съученичка да взема тетрадката по иконимика.За моя голяма радост тя ме бе забравила и аз киснах половин час пред тях докато тя се върне за да се сдобия с желаната вещ Даиъри ъф Криска xD 21748 След като се видях с баща ми и ми почете малко лекции се прибрах и седнах да уча.Тези дни имам голям късмет-мишката ми се развали и точно когато си мислех че реферата от 12 страници по икономика ще е лесна задача установих че принтера ми няма мастило Даиъри ъф Криска xD 169633 Даиъри ъф Криска xD 169633 Даиъри ъф Криска xD 169633 Даиъри ъф Криска xD 470108 Примирих се някак си с факта че ще пиша на ръка Даиъри ъф Криска xD 180219 След като початих малко с Крисето,Фрик,Сарко,Адито,Ели и Марджи реших да се захвана с тежката задача.Само че аз съм си мързел и за да има какво да отвлича вниманието ми продължих да си комуникирам с гореизброените.Писах,чатих,писах,чатих...По едно време реших да изляза от омагьосания кръг и поприказвах с Криска.След като тя си легна аз се захванах с мъчителното изпитание да завърша реферата.Чувството да пишеш изречение дълго 10 реда е неописуемо междо другото Даиъри ъф Криска xD 92932 Най-накрая успях да свърша задачата си...В невероятния час 02.59 xD Изморена от писане послушах музика,пък и не ми се спеше,затова повисях на компа.Сега е 04.15 и аз мисля да лягам,защото нямям сили и уроци да уча.Утре госпожата ми по икономика ще се заяжда с мен до припадък и ще си търси начин да ми пише ако не две то поне една двойка Даиъри ъф Криска xD 180219 Даиъри ъф Криска xD 169633 Даиъри ъф Криска xD 169633 Даиъри ъф Криска xD 169633 Сега си пожелавам лека нощ и се надявам след няколко часа,всички да ми стискат палци защото ме чака часа по икономика или по-накратко това пред което и ада изглежда рай xD Сега отлитам към леглото Даиъри ъф Криска xD 98864
    Тина Патинсън
    Тина Патинсън
    Редовно
    Редовно


    Брой мнения : 191
    Age : 33
    Местожителство : Somewhere...
    Име : Криска ^^
    Registration date : 08.01.2009

    Даиъри ъф Криска xD Empty Re: Даиъри ъф Криска xD

    Писане by Тина Патинсън Сря Мар 04, 2009 10:52 pm

    Датичка: 04.03.2009
    Настроение: Неопределимо Даиъри ъф Криска xD 754270 Даиъри ъф Криска xD 754270 Даиъри ъф Криска xD 754270

    Днес както почти всеки друг ден преди училище станах доста късничко.Едва успях да се оправя и да хвана автобуса навреме Даиъри ъф Криска xD 92932 Първия час мина леко,госпожата предава урок и никой не я слушаше както винаги.Другия път щяла да изпитва...Уфф как ги мразя тези Заразни болести Даиъри ъф Криска xD 180219 Втори час имах икономика - очаквания час.На госпожата явно 'и бе минало от миналия път и не се заяде,което ме изненада.Дигна ме за последния урок,естествено след учене до 04.00 сутринта реших да го пропусна и ми писа две Даиъри ъф Криска xD 169633 Даиъри ъф Криска xD 169633 Даиъри ъф Криска xD 169633 Но за сметка на това от всички реферати тя похвали моя и ми каза че е много доволна.Така получих 6 Даиъри ъф Криска xD 139884 Даиъри ъф Криска xD 139884 Даиъри ъф Криска xD 139884 Англисйкяи мина отегчително,правих някаква прости упражнения и получих поредната шестица.Пояснение: госпожата ме изпитва всеки час и всеки час ми пише 6.Миналата година всички имаха по 4 оценки аз имах 13 Даиъри ъф Криска xD 10884 .Прибрах се вкъщи изморена и по простата причина че ужасно ми се спеше,полегнах за да подремна за час-два.Когато се събудих установих че не съм чула алармата която бе предназначена за 14.30 и съм се събудила в 19.00 Даиъри ъф Криска xD 123285 Хапнах и сега вися на компютъра слушайки музика.За радост утре нямаме трудни часове и нямаме домашни. Даиъри ъф Криска xD 139884 Мисля да постоя още малко наслаждавайки се на Енрике Иглесиас и Парамоур и да лягам [отново].Пожелавам си да не се успя сутринта и да съм бодра цял ден Даиъри ъф Криска xD 332550
    Тина Патинсън
    Тина Патинсън
    Редовно
    Редовно


    Брой мнения : 191
    Age : 33
    Местожителство : Somewhere...
    Име : Криска ^^
    Registration date : 08.01.2009

    Даиъри ъф Криска xD Empty Re: Даиъри ъф Криска xD

    Писане by Тина Патинсън Вто Мар 10, 2009 10:14 pm

    Датичка: 05.03.2009
    Настроение: Даиъри ъф Криска xD 456 Даиъри ъф Криска xD 414299 Даиъри ъф Криска xD 754270

    Деня не беше нищо особено.Успах се за учулище,което ми се случва често... Даиъри ъф Криска xD 24490 Нито един от учителите не прояви желание да ме изпита,което беше добре.Сутринта ми бе едно никакво,после се развеселих...общо взето деня мина както всеки нормален за мен ден.Освен че се успах се спънах няколко пъти,което ме навде на мисълта че няма да се справя с координативните си движения xD Надвечер излязох с две приятелки и се разходихме из града.Вечерта се прибрах изморена и след като послушах малко музика се отправих към леглото.Доста дълго се въртях ама накрая съм заспала xD
    Тина Патинсън
    Тина Патинсън
    Редовно
    Редовно


    Брой мнения : 191
    Age : 33
    Местожителство : Somewhere...
    Име : Криска ^^
    Registration date : 08.01.2009

    Даиъри ъф Криска xD Empty Re: Даиъри ъф Криска xD

    Писане by Тина Патинсън Вто Мар 10, 2009 10:23 pm

    Датичка: 06.03.2009
    Настроение: Даиъри ъф Криска xD 537935 Даиъри ъф Криска xD 392905 Даиъри ъф Криска xD 579312 Даиъри ъф Криска xD 579312 Даиъри ъф Криска xD 579312 Даиъри ъф Криска xD 183531 Даиъри ъф Криска xD 531760 Даиъри ъф Криска xD 299722

    Днес тснаха навреме за училище о.О,което доста ме учуди.Дори успях да пия кафе с класа си преди започването на часовете.Учебния период мина леко,без особени рискови ситуации xD След това се прибрах и след като киснах в банята докато не съврши топлата вода,реших че ще излизам с класа.Да обаче мързела ми надделя и взех трудното решение първо да поспя малко xD Събудих се около 18.00 и след като навестих една съученичка за да взема пресата си и ми остана половин час да се оправя...Оставих косата си в ръцете на майка ми..За жалост жената не ми направи цялата коса на вафлички,а през равни интервали защото така гледала по телевизията Даиъри ъф Криска xD 55480 Даиъри ъф Криска xD 287357 Даиъри ъф Криска xD 180219 Даиъри ъф Криска xD 180219 Даиъри ъф Криска xD 180219 След като мрънках десет минути че приличам на бухал сложих малко червило и се изнесох от нас.Навън валеше и една съученичка и приятеля 'и дойдоха да ме вземат с кола за моя голяма радост good Отидохме на един ресторант,който май беше кръчма ако питаш мен ама както и да е о.О и след това се отправихем към дискотеката.Там прекарахме доста забавно... Даиъри ъф Криска xD 183531 Даиъри ъф Криска xD 579312 Даиъри ъф Криска xD 24490 Даиъри ъф Криска xD 354577 Даиъри ъф Криска xD 265776 Даиъри ъф Криска xD 416848 Към 03.00 когато чалгата почна да става отвратително досадна и тъпа всички се разотивахме.Прибрах се към 03.30 и след половин час изхвърчах с най-добрия си приятел на разходка из гарда о.О Определено съм имала температура да изляза,добре че майка не знаеше че съм се прибирала,горката женица щеше да откачи.Ама тя така или иначе ме очакваше най-рано към 06.00.Поне си взех поука друг път да не правя така Даиъри ъф Криска xD 747805 Легнах си доста изморена и доста бързо потънах в съня си ...
    Тина Патинсън
    Тина Патинсън
    Редовно
    Редовно


    Брой мнения : 191
    Age : 33
    Местожителство : Somewhere...
    Име : Криска ^^
    Registration date : 08.01.2009

    Даиъри ъф Криска xD Empty Re: Даиъри ъф Криска xD

    Писане by Тина Патинсън Вто Мар 10, 2009 10:32 pm

    Датичка: 07.03.2009
    Настроение: Сънено pale

    Така сутринта,тоест следобяд когато се събудих не исках да ставам от леглото,не бях препила ама тоооолкооова ми се спеше...Поизлязох с Марджи и след като направихме една разходка по аязмото решихме да се прибираме.Вечерта висях до късничко на компа,ама не до много късно че още ми се спеше xD Чатих си с Криситата,Сарко,Фрик,Ади,Ели и другите от форумния чат,след това се сгуших в завивките и отлетях към страната на сънищата ^^

    Sponsored content


    Даиъри ъф Криска xD Empty Re: Даиъри ъф Криска xD

    Писане by Sponsored content


      В момента е: Нед Май 19, 2024 2:13 pm