The best forum for all stars

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The best forum for all stars


+4
Bella Cullen
Bella
◦ думди ◦
tedinka
8 posters

    BFF!

    avatar
    tedinka
    Навлиза в нещата
    Навлиза в нещата


    Брой мнения : 121
    Registration date : 08.01.2009

    BFF! Empty BFF!

    Писане by tedinka Пет Яну 30, 2009 12:06 pm

    BFF! 2chpeom
    Дългоочакваното лято най-сетне идва и три момичета решават да прекарат лятото сами в Гърция.Стягат си багажа,качват се на самолета и...Нека шоуто започне!Какво ще се случи с тях?Прочети книгата!
    Много скоро-1 глава!
    avatar
    ◦ думди ◦
    Модератор


    Брой мнения : 1308
    Age : 99
    Registration date : 08.01.2009

    BFF! Empty Re: BFF!

    Писане by ◦ думди ◦ Пет Яну 30, 2009 12:53 pm

    Уау!Очаквам! BFF! 392905
    Bella
    Bella
    Шефката


    Брой мнения : 416
    Age : 28
    Местожителство : London.
    Име : Тити
    Registration date : 05.01.2009

    BFF! Empty Re: BFF!

    Писане by Bella Пет Яну 30, 2009 8:32 pm

    Хей,изглежда наистина много интересно!Кога да очакваме първата глава? BFF! 24490
    Bella Cullen
    Bella Cullen
    Приятелче
    Приятелче


    Брой мнения : 454
    Age : 28
    Местожителство : София
    Име : Адето
    Registration date : 09.01.2009

    BFF! Empty Re: BFF!

    Писане by Bella Cullen Пет Яну 30, 2009 11:22 pm

    Звучи доста интересно. ^^ С нетърпение ще чакам първата глава. BFF! 534949
    Натиту^^
    Натиту^^
    Навлиза в нещата
    Навлиза в нещата


    Брой мнения : 58
    Име : Нати Smile
    Registration date : 08.01.2009

    BFF! Empty Re: BFF!

    Писане by Натиту^^ Пет Яну 30, 2009 11:28 pm

    Angel Of Death написа:Звучи доста интересно. ^^ С нетърпение ще чакам първата глава. BFF! 534949
    Ме Тоо Cool
    Изабел
    Изабел
    Призидент : D
    Призидент : D


    Брой мнения : 186
    Age : 29
    Местожителство : Мързел Град
    Име : Бетинда*
    Registration date : 05.01.2009

    BFF! Empty Re: BFF!

    Писане by Изабел Съб Яну 31, 2009 5:03 pm

    От чакане ще умра BFF! 139884
    avatar
    tedinka
    Навлиза в нещата
    Навлиза в нещата


    Брой мнения : 121
    Registration date : 08.01.2009

    BFF! Empty Re: BFF!

    Писане by tedinka Нед Фев 01, 2009 9:19 am

    Предговор
    Дзън-дзън…Последният звънец би. Преди да продължа нека да представя мен и моите приятелки.
    Онова момиче с красивата руса коса виждате ли я?Това е Натали.Шопинг Маниячката.
    Мислите,че никой не е способен да изпразни 20 магазина за 1 ден?Лъжете се!
    По-нататък ще се уверите,че за нея няма нищо невъзможно.
    А онова червенокосото момиче до Еленор?Това е Джени.Мечтата и е да стане дизайнер.Трябва да и видите дрехите,невероятни са!Също така много обича да плува,сигурно в Гърция няма да успеем да я изкараме от морето.Еее,дойде ред на мен.
    Мразя да се описвам,но нямам избор.Казвам се Бела.Хобито ми е да пътувам и да рисувам,идеята за Гърция беше моя.Най-много обичам да рисувам пейзажи,надявам се
    В Гърция има хубави гледки които да нарисувам.Еее,мъката наречена представяне свърши.Нека се върнем от където започнах.След като звънецът би ние трите се запътихме към двора,за да седнем на една пейка и да си поговорим.
    -Е,най-сетне ваканцията дойде-казахме и трите в хор и се засмяхме
    -Така,прибирате се,стягате си багажа,ако не сте и се наспивате хубаво-рекох аз и другите отвърнаха с :
    -Тъй вярно,сър!Други заповеди?
    -Хаха,не.Ще ви чакам в 8:30 на летището.

    Попринцип това трябваше да е първа глава,но тй като е прекалено кратка и е само представяне,е нещо като предговор. Very Happy
    Бтв,книгата ще е под формата на дневник на едно от момичетата(Бела). Very Happy
    Изабел
    Изабел
    Призидент : D
    Призидент : D


    Брой мнения : 186
    Age : 29
    Местожителство : Мързел Град
    Име : Бетинда*
    Registration date : 05.01.2009

    BFF! Empty Re: BFF!

    Писане by Изабел Нед Фев 01, 2009 12:07 pm

    Еми харесвам ми става за четене
    хаха пак Бела BFF! 112123

    btw: ае давай 1 глава,че ми стана нещо интересно
    Bella Cullen
    Bella Cullen
    Приятелче
    Приятелче


    Брой мнения : 454
    Age : 28
    Местожителство : София
    Име : Адето
    Registration date : 09.01.2009

    BFF! Empty Re: BFF!

    Писане by Bella Cullen Нед Фев 01, 2009 4:33 pm

    Забавно е. Хареса ми като за предговор. BFF! 685410
    Нали ще има драма? BFF! 234936 Няма да е само едно яко лято в Гърция без проблеми?
    avatar
    tedinka
    Навлиза в нещата
    Навлиза в нещата


    Брой мнения : 121
    Registration date : 08.01.2009

    BFF! Empty Re: BFF!

    Писане by tedinka Пет Фев 06, 2009 9:52 am

    Дам.Изтрих си предишното мнение,за да не станат две мнения едно след друго.
    1 глава
    6:30.Не мигнах цяла нощ от очакване,може би съм спала 2-3 часа само.Най-накрая реших,че така или иначе няма да заспя поне да проверя багажа,дано съм сложила всичко.Както и очаквах всичко си беше сложено,бях събрала цялата ми стая в куфара.
    Още е 6:47,няма ли да стане осем най-сетне та да тръгвам за летището...За щастие се сетих,че съм си взела само една книга и нямаше да е излишно да сложа още една.Беше ми толкова скучно,че отидох до близката книжарница,която отваря в 6:00 за да си купя.
    На моменти съм доста лудичка...Седнах на бюрото и започнах да я разлиствам,ей така за да убия времето.Най-сетне стана 7 часа и започнах с приготовленията.Няма смисъл да разказвам,защото ще заспите.Въпреки,че станах най-рано може би от трите,пристигнах на летището последна.Когато си проверих пропуснатите повиквания,те се оказаха 10.Ту от Нат,ту от Джени.Явно доста съм се забавила,защото пристигнах точно в последната минута.Валеше проливен дъжд,затова гледахме да влезем в самолета колкото се може по бързо.Седалките бяха по две,затова една от нас трябваше да седне другаде.Тъй като пристигнах последна,това бях аз.Седнах на отсрещната седалка до едно много красиво момче,което само ми се усмихна и отвори някаква книга.
    Приближих се до отсрещната седалка,където бяха момичетата за да може да си говорим.
    -Е,как така г-ца Точност пристигна последна?-каза през смях Нат
    Аз само се засмях и нищо не отговорих.
    Джени искаше да ми каже нещо,но аз се обърнах към момчето до мен,исках да го разгледам по-добре.Беше рус,средно висок с тъмни очи.Няма да крия,че ми хареса.
    Тъй като,той явно задълбочен в книгата си беше забравил за мен,аз се обърнах отново към момичетата.
    -Бела,Бела!Обърни се най-сетне де!-рече раздразнително Джени
    -А,да,какво?-отвърнах замаяно
    -Не виждаш ли нещо различно в мен?
    Започнах да я оглеждам за да разбера кое е новото и когато стигнах до главата не можех да повярвам на очите си,толкова бях развълнувана от полета,че дори не я бях погледнала.
    -Оле,боже!Боядисала си си косата кафява!Много съжалявам,каква съм завеяна,чак сега забелязах-изкрещях аз,та целият самолет ме чу
    Всички ме гледаха,дори и красивото момче което не отлепяше поглед от книгата.
    -Извинете-смънках
    Останалата част от полета мина нормално,оказа се,че храната в самолетите е хубава.
    След дългия полет най-после кацнахме в Атина.Там беше прекалено горещо,а аз още си бях с същите дрехи с които бях тръгнала(кафяв пуловер с дънки),защото както споменах там валеше проливен дъжд.А тук сигурно беше 40 градуса.
    Тъй като и другите момичета им беше ужасно топло си взехме багажа и отидохме да се преоблечем в тоалетните на летището.Останалата част от пътя щяхме да я минем с автобус и малко корабче. Тъй като имахме още половин час отидохме да хапнем в един ресторант.Наядохме ме се,разгледахме някои магазини и тръгнахме.Имахме един час път и оттам половин час с кораб до остров Порос.Пътуването беше много кратко в сравнение с полета.Вече идваше забавната част-кораба!Току виж имам време да нарисувам кораба.Обаче там видях русокосото момче,към него се беше присъединило още едно момче,може би с няколко години по-малко.Беше с красива леко къдрава кестенява коса,висок и имаше някаква много красива усмивка.Еленор ме изпревари и отиде да ги заговори.Разбра,че те също са наели къща в нашия квартал и почти всички къщи там се дават под наем за туристи.Те са ходели и минали години там,плажът бил много красив.Надявам се да ги видим,всъщност със сигурност ще ги видим,островът не е голям,кварталът също.Плаването мина най-леко,побъбрихме си,гледахме морето и неусетно стигнахме до острова.Бързо ни ориентираха къде се намира квартала,всъщност не беше много малък.
    Нашата къща беше една от крайните,близо до морето.Джени отиде за ключ,а ние поседнахме на една пейка в двора.Къщата беше на два етажа,луксозна,личеше си.С много красива градинка отпред между другото,от снимките в сайта предполагахме,че отзад има басейн и стълбичка към плажа.Джени дотърча с ключа и отиде да отвори.
    Тъкмо тогава и трите видяхме едно и също нещо.Пет момичета пристъпваха към нас като някакви каубойци,направо да те хване страх.
    -Тези пък за какви се мислят?-каза със самочувствие Еленор


    Последната промяна е направена от tedinka на Пет Фев 06, 2009 10:54 am; мнението е било променяно общо 1 път
    avatar
    ◦ думди ◦
    Модератор


    Брой мнения : 1308
    Age : 99
    Registration date : 08.01.2009

    BFF! Empty Re: BFF!

    Писане by ◦ думди ◦ Пет Фев 06, 2009 10:14 am

    Интересно е.. BFF! 685371
    avatar
    tedinka
    Навлиза в нещата
    Навлиза в нещата


    Брой мнения : 121
    Registration date : 08.01.2009

    BFF! Empty Re: BFF!

    Писане by tedinka Пет Фев 06, 2009 11:12 am

    Извинявам се,ако остров Порос е на другия край на Гърция,но не ме бива в географията и гугъл също май не го бива. Very Happy Бтв ще си дам малко почивка преди да започна 2 глава. Very Happy Ако някой е чувал за тоя остров ще ми е много полезен. Very Happy
    Bella Cullen
    Bella Cullen
    Приятелче
    Приятелче


    Брой мнения : 454
    Age : 28
    Местожителство : София
    Име : Адето
    Registration date : 09.01.2009

    BFF! Empty Re: BFF!

    Писане by Bella Cullen Съб Фев 14, 2009 6:12 pm

    Аа,страхотен край. BFF! 238319
    Искам вече втората глава. BFF! 139884
    Retro Dream
    Retro Dream
    Навлиза в нещата
    Навлиза в нещата


    Брой мнения : 72
    Age : 28
    Местожителство : Бургас
    Registration date : 08.01.2009

    BFF! Empty Re: BFF!

    Писане by Retro Dream Съб Фев 14, 2009 9:59 pm

    Много ми харесва!чакам и аз с нетърпение втора глава!!
    BFF! 139884
    avatar
    tedinka
    Навлиза в нещата
    Навлиза в нещата


    Брой мнения : 121
    Registration date : 08.01.2009

    BFF! Empty Re: BFF!

    Писане by tedinka Пон Фев 16, 2009 9:11 am

    2 глава малко ще са забави,защото пиша само събота и неделя. Very Happy
    Чушки*
    Чушки*
    Готин мушморок
    Готин мушморок


    Брой мнения : 253
    Име : Тонзиту
    Registration date : 28.02.2009

    BFF! Empty Re: BFF!

    Писане by Чушки* Съб Фев 28, 2009 5:31 pm

    Теди, супер е!!! BFF! 392905

    Sponsored content


    BFF! Empty Re: BFF!

    Писане by Sponsored content


      В момента е: Нед Май 19, 2024 11:30 am