The best forum for all stars

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The best forum for all stars


    някфа тъпотия яка

    darky
    darky
    Навлиза в нещата
    Навлиза в нещата


    Брой мнения : 63
    Registration date : 09.01.2009

    някфа тъпотия яка Empty някфа тъпотия яка

    Писане by darky Съб Яну 10, 2009 7:48 pm

    Така... ще пииша когато се сетя не обещавам,че ще бъда редовна.
    Такааа...
    станах в 6:30 7:00 бях пред магазина Ива дойде отидохме до центъра към 7 и 20 -30 нямаше акивото търсихме ходихме да гости в една фр после в друга и так до 11 ч някъде към 1 се прибрах качих се горе тормозих котката после н знам към колко се прибрах в нас отворих wow - а с надеждата че тоя път не има сървър ама НЕ . После се сетих за Ники и за форума ми... той па беше включен писах му глупости после бианка ми писа боже тя с нейните невероятни истории бахти якия човек <3585785 после пуснаха сървъра играх ядох и си дойдох в старата родна стаая да се грея на радиатора и ся се заяждам с накви травестити в скайп и се чудя дали на истина не се виждат колко са смешни >.>


    Последната промяна е направена от darky на Съб Яну 17, 2009 11:12 am; мнението е било променяно общо 1 път
    darky
    darky
    Навлиза в нещата
    Навлиза в нещата


    Брой мнения : 63
    Registration date : 09.01.2009

    някфа тъпотия яка Empty Re: някфа тъпотия яка

    Писане by darky Пон Яну 12, 2009 7:49 pm

    Понеделник... ах понеделник.Бах маа му умряла грозна на тоя царвул смачкан настъпан селски >.< както и да е.
    Не не в тва даскало е ад.Бой бой бой...
    иначе деня мина долу горе добре за мен. Учих по биология браткооо и май долу горе сфанах нещо.
    мразяги. Постоянно се карат бият бахти ивот акво толкова направих...
    Сигурно в другия живот съм била бахти уруда че да ми се връща така сега >.< хуу бре както и да е.
    Трябва нещо да се случи ли че оня ла ла ла да види най сетне вко стаа. Ясно никой нищо не разбира ок ве... имам забележка понеже съм яка ^^
    darky
    darky
    Навлиза в нещата
    Навлиза в нещата


    Брой мнения : 63
    Registration date : 09.01.2009

    някфа тъпотия яка Empty Re: някфа тъпотия яка

    Писане by darky Вто Яну 13, 2009 7:03 pm

    Тц тц тц ...АКО ЕДИН ДЕН ... както и да е писна ми.
    Всички се праят на накви интересни а същност са тъпи копия клонинги >.>
    предпочитам ганусните мангали пред надутите им мазни самодоволни физионолмии...
    Ама тва аз съм нищо ве.Маа му стара кво стаа ве,за кво съм се разпретеснявала за някъви хора които пр принцип не би трябвало да харесвам би трябвало да ги мразя щом багам от тях ама ми пука... щото ъсм тъпа. И няква мазнотия ми се отваря по скайп и кво е 12 годишен дрисьо идва и на кво се прайве а гъзе ли е а?а?а? да вари да си яде баницата бах маа му умяла... взе да ми писва от разни дето ми се правят яко. Ае ве преди не беш етака кво толкова съм направила на а ? а? а? а? бахти урода съм била в миналия живот за д ами се връща така. Ама ш епиша брат...
    darky
    darky
    Навлиза в нещата
    Навлиза в нещата


    Брой мнения : 63
    Registration date : 09.01.2009

    някфа тъпотия яка Empty Re: някфа тъпотия яка

    Писане by darky Сря Яну 14, 2009 8:49 am

    Не съм на даскало,ама не съм болна.Мъртвец в блока >.< още един... стана много често.Няма да съм на даскало до понеделник,понеже другата е болна и не искам да съм едно момиче с 21 момчета нее благодаря.Иначе ше ми липсва бахти.Аз всичките ги обичам ве хората от тоя блок са бахти яките всеки различен обичам когато наще ме пращат на срещите иии скушам как се карат от време на време казвам нещ умно ама на знам кой е. Има ковчег долу ама някма некролог и съмв мисия.Едни баби там приказваха ся като одих до магазина ги чух че е над 0тия може би. Ама то вече няма толкова стари хора... м така е бабата завече 2та си крака тоест за сега само 1ния. Налиии на 1ви почуна Надка и има такова наистина че завлича краката си ... тоест взема още 2ма и да един взе ама трябва още един ... може съм аз ^^''' нее тя няма да се сети за мен аз само я дразнех. Щеше да ме съди хах иначе беш еготина,м да много... Колко хора си заминаха а аз снощи санувах че ловя пуми и дракони в банята и не можех да дишам >.< стиа съм таковала кой е умрелия ве. Тряа да разбера.Подробност ако е над 10 тия да го изнесат по стъпалата е невъзможно пък работи само малия асансьор при зачестелите смъртни случеи би трябвало да се предприемат мерки. Не може така... ний лятото ше смяняме плочи в коридора няа ги носим до 6тия етаж пеша... не и глей ся ай дори да оспяет ковчега да го изправят в асансьора нали ти тряа сложат мъртвеца прав.Което е невъзможно понеже той няма как да се завържи и ще падне на пред а и тряа го пуснат сам понеже той асансьора е мн малък и няма ка да се съберат ковчег и ла ла ... и ако някой през тва време е повикал асансьора и си отвори вратат без да подозира и мъртвеца както е на педе бапне върху него.Лошо а и всичо това заради един асансьорен техник. Мисля да се самопоканя на погребението... не знам кой е олелле дано да не е оня приятеля на Трохиля шото... ама той яде мн чесъм няма акк да е той : ? не е от среща никой не е на куцат ажена мъжа не е и тя... надали е касиерката Руси не е жена му не е аз не съм ... от Снежанини не са.

    Нищо...
    Почивай в мир сигурно съм те познавала и ме се яли на някоя среща ^^''
    darky
    darky
    Навлиза в нещата
    Навлиза в нещата


    Брой мнения : 63
    Registration date : 09.01.2009

    някфа тъпотия яка Empty Re: някфа тъпотия яка

    Писане by darky Съб Яну 17, 2009 11:15 am

    Трябват ми мнения за да си махна мазния ранг поне вече не е Новичко >.<
    както и да е. Вчера беше супер идваха 2ма даксали да ме навива за новото училище.Сигурно понеделник ще ходя да видя как е там.Дано всичк да е ок.Те иначе са яки... нивоя ми клас ще е от наркомани ама само наркомани не мазни мангали и огрухани турцииии.
    Ама аз не пуша аз съм... хуу де ше се наича,да да .
    Ла ла достойно извоювам 1пост ^^

    Sponsored content


    някфа тъпотия яка Empty Re: някфа тъпотия яка

    Писане by Sponsored content


      В момента е: Нед Май 19, 2024 1:11 pm