The best forum for all stars

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The best forum for all stars


+2
Mort
Bella
6 posters

    Учителите ..

    Bella
    Bella
    Шефката


    Брой мнения : 416
    Age : 28
    Местожителство : London.
    Име : Тити
    Registration date : 05.01.2009

    Учителите .. Empty Учителите ..

    Писане by Bella Сря Яну 07, 2009 5:05 pm

    Ахх,тези гадини xD
    Има ли някакви забавни истории с тях,имате ли си проблеми ..
    Mort
    Mort
    Готин мушморок
    Готин мушморок


    Брой мнения : 277
    Registration date : 07.01.2009

    Учителите .. Empty Re: Учителите ..

    Писане by Mort Сря Яну 07, 2009 10:43 pm

    Учителката ми по Английски език ме мрази още от 5-ти клас. Когато започна да ни преподава.
    Всичко стана заради това, че нашият клас си бяхме купили касетофон. Лично за нас. Тогава нямахме класна стая и го пазехме в един от шкафовете в нейния кабинет. Изрично й бяхме казали да не го дава на никого, защото бяхме платили доста, а от по-горните класове има доста "луди глави".
    И такаа... един път ни бяха пуснали по-рано и преди нас бяха 10-ти клас мисля... Някой беше погледнал през ключалката, за да види дали са свършили, и що да види - тя им пуснала касетофона, те спокойно си го "въртят", абе изобщо идилия.
    Когато започна часът ни, я попитахме (аз и още една съученичка, но говорехме от името на целия клас) защо им е дала касетофона, бла-бла, ии тя ни се развика "Аз не съм правила подобно нещо; какви сте вие, за да ми държите сметка"... После нещо се беше обърнала и другото момиче, което бе говорило заедно с мен, ме попита нещо относно урока, и истеричната ни учителка бе обвзета от параноя, че, видиш ли, сме говорели за нея. Учителите .. 275558
    Друго, друго... като цяло класът ни (а и май всички класове) има проблем с учителката по Руски език - г-жа Шопова. Тук няма да коментирам, защото думи няма да ми стигнат.
    А, да. Г-жата по Биология в последно време нещо мн почна да се заяжда с мен, ама лееекичко така не е познала...
    Spunk
    Spunk
    Навлиза в нещата
    Навлиза в нещата


    Брой мнения : 130
    Age : 29
    Местожителство : Forks,WА
    Registration date : 07.01.2009

    Учителите .. Empty Re: Учителите ..

    Писане by Spunk Сря Яну 07, 2009 10:54 pm

    Такам.
    Я да видим кой ме мрази?
    Добре.Да почнем с Шомова, тая по руски.
    Изключително проста жена, и аз не знам защо ме мрази, но и аз нея.Е,
    да... сигурно защото и `отговарям` и `апострофирам`, но... какво да
    направя, че за българичка и е беден речника? Very Happy Няма час в който да не
    каже нещо то рода на "Лилия, млъкни.", "Лилия, слушай ме.", "Не ми
    отговаряй", "Нищо не знаеш." - да, така е , нищо не знам по руски, но и
    тя нищо не знае, та... другата година като ни сложат другата по руски
    ще е мноого "весело"! Но не ми пука. Smile О, да вметна само, като правим
    тест... винаги ПРОВЕРЯВА моя и отбелязва грешките.1ин път аз имам 6 де,
    но с нз колко си там грешки, а тя похвали една фр, че има само 1на
    грешка.И като сравних тестовете, се оказа, че и тя е допуснала същите
    грешки, но нейните не са поправени, като моите, абе хилава работа,
    мрази ме и тва е ! Very Happy
    А, да... Стойнов.По физическо.Плешиво теме такова!Смотаняк.На
    изпитване, само аз от момичетата в класа изкарах 6, а наскоро отсъствах
    от училище и разглеждам дневника... 4-ка, защо? От къде? Та аз даже не
    бях на училище, като го попитах... кажа, че... цитирам:
    "Нагла си, не ме питай." след това го принудих и понеже нямаше какво да
    измисли "От участие в час.Само по пейките виснеш." Което не е вярно,
    всеки час съм на коша, колкото и да съм нефелна, а когато сме в
    салона... все нещо правя де, ето днеска тенис на маса играх колкото и
    да съм зле. Very Happy Все ми е тая и за тоя.
    Та, да... биоложката се заяжда с мен, но... ще и натрием носУ и на нея. Very Happy
    CrazyFan^^
    CrazyFan^^
    Приятелче
    Приятелче


    Брой мнения : 626
    Age : 28
    Местожителство : ~Wilmigton
    Име : Сарко
    Registration date : 05.01.2009

    Учителите .. Empty Re: Учителите ..

    Писане by CrazyFan^^ Нед Яну 11, 2009 12:03 pm

    Значи...БЕЛ-а ни е при класната,а тя е пълно ангелче небесно Учителите .. 464625
    Казвам ви....За класно трябваше да имаме Съчинение разсъждение,а тя ни даде трансформиращ преразказ...Малеееееее..Супер госпожа..(GO DIMI GO lol! lol! )
    По Английски и (География и История - Една и съща госпожа) са супер яки също...
    И нека започнем с "милото" по Химия и Биология...Представете си...Веднъж ми вика на мен като ме изпитваше "Разправяй милоо" Учителите .. 112123 Учителите .. 180219 Мн е зле...Готин е по характер,ама ако се стигне до изпитване....ГЛЕДАЙТЕ В ЗЕМЯТА И НЕ ГО ПОГЛЕЖДАЙТЕ,ЗАЩОТО УСМИВКАТА МУ ОЗНАЧАВА,ЧЕ ЩЕ ИЗПИТВА... lol!
    Имахме наскоро и един бисер...ама пълен!!!!!
    Заместничка по музика... Учителите .. 112123 Учителите .. 112123
    Та нито пеехме при нея,а пишехме план и ни обясняваше за гроба на Моцарт или пък веднъж ни заведе на един концерт (тя Траяна (един от админите) знае за какво говоря lol! lol! ) и докато отивахме там през стария град се бяхме изгубили и ние я питаме накъде да ходим и тя:
    -Абе въри въри ся....! Учителите .. 180219 Учителите .. 180219 lol!
    Или пък по късно аз щото по улицата с половината клас лудвам покрай тях и те ми викат ТИХО,че едни кучета да не се разлаят....Ама аз пак някав Уаааа!! xDD И кучетата започнаха да лаят,при което оная кранта им се развиква от вида на:
    -Абе мълчи мълчи,не ми се разправя с теб - това към кучетоо Учителите .. 112123 Учителите .. 112123 Учителите .. 112123
    Абе супер ни е даскалото!! Пълно с оригинали.. lol! lol! lol! Учителите .. 112123 Учителите .. 112123
    MiMzZz
    MiMzZz
    Новичко
    Новичко


    Брой мнения : 36
    Age : 31
    Местожителство : ...Somewhere Over The Rainbow...
    Registration date : 10.01.2009

    Учителите .. Empty Re: Учителите ..

    Писане by MiMzZz Нед Яну 11, 2009 9:41 pm

    Ооооо нашите даскали са големи сладури... Особено като почнат да ни дават по 3-4 листа домашни... И все пак са сладури...най-вече господинът по ЗИП История... Много обича да ни разказва за абсолютно всичко като се почне с това какво правел Буда и се свърши с това как се прави виното, но никога не ни говори за история... xD
    Госпожата по немски прилича 1 към 1 на кокершпаньол...Тя горката е много зле... И за да я увековеча, съм направила тетрадка с нейни бисери...
    Госпожата по математика е сладур...Тя онзи ден си разправяше как помним по-малко и от хлебарка без глава(а те помнели по 15 минути)...
    Има и още много...ама ме мързи да говоря за всички поотделно
    Spunk
    Spunk
    Навлиза в нещата
    Навлиза в нещата


    Брой мнения : 130
    Age : 29
    Местожителство : Forks,WА
    Registration date : 07.01.2009

    Учителите .. Empty Re: Учителите ..

    Писане by Spunk Вто Яну 20, 2009 8:20 pm

    Нека ви се изфукам с 3 на класното по математика... Учителите .. 392905
    така и така не ми променя оценката...
    не очаквах 3 обаче, изобщо, но така е като вместо да седна да уча се самосъжалявах за други неща..
    Vlady*
    Vlady*
    Навлиза в нещата
    Навлиза в нещата


    Брой мнения : 56
    Registration date : 16.01.2009

    Учителите .. Empty Re: Учителите ..

    Писане by Vlady* Вто Яну 20, 2009 9:22 pm

    Мен ме мрази този по рисуване и трудово...Толкова пъти ме е гонил,че вече спрах да ги броя всеки час седя права и т.н. И тази по човек и природа таа - онзи ден се обърнах да кажа нещо на момичето зад мен и тая госпожата като ми налетя и ме премести...После седя си аз най-кротко отзад и тя като почна да ми задава едни въпроси свързани с това дето изпитва един съученик иии аз я помолих "Г-жо може ли да повторите въпроса,че се разсеях и не чух какво питате"и тя като почна да ми флямфа и така 10 мин.спориме нещо с нея,а съучиниците се спукват от смях...

    Sponsored content


    Учителите .. Empty Re: Учителите ..

    Писане by Sponsored content


      В момента е: Пон Апр 29, 2024 7:30 am