The best forum for all stars

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The best forum for all stars


5 posters

    Кво ще кажете за даскаалото?

    Изабел
    Изабел
    Призидент : D
    Призидент : D


    Брой мнения : 186
    Age : 29
    Местожителство : Мързел Град
    Име : Бетинда*
    Registration date : 05.01.2009

    Кво ще кажете за даскаалото? Empty Кво ще кажете за даскаалото?

    Писане by Изабел Вто Фев 03, 2009 7:33 pm

    Ем обичате ли го ,мразите ли го защо?Можем ли без него за напред в живота?
    CrazyFan^^
    CrazyFan^^
    Приятелче
    Приятелче


    Брой мнения : 626
    Age : 28
    Местожителство : ~Wilmigton
    Име : Сарко
    Registration date : 05.01.2009

    Кво ще кажете за даскаалото? Empty Re: Кво ще кажете за даскаалото?

    Писане by CrazyFan^^ Вто Фев 03, 2009 7:40 pm

    Е нормално,че трябва да се ходи на даскало....
    Но иначе в мойто повечето хора са пълни насрани комплексари,които се чудят какво да намерят в другия ученик и да му се подиграват.....
    Та иначе пак имам приятели от даскалото,но не са много....Иначе учителите са готини Кво ще кажете за даскаалото? 238319 Кво ще кажете за даскаалото? 238319 Кво ще кажете за даскаалото? 438635 lol!
    Broken Strings
    Broken Strings
    Готин мушморок
    Готин мушморок


    Брой мнения : 323
    Age : 31
    Местожителство : Пловдив
    Име : Криси
    Registration date : 09.01.2009

    Кво ще кажете за даскаалото? Empty Re: Кво ще кажете за даскаалото?

    Писане by Broken Strings Сря Фев 11, 2009 12:42 am

    Без даскало не може, както се казва то е едно необходимо зло. Иначе ще се превърнем в недисциплинирани търтеи - хрантутници без цел и смисъл в живота. Колкото до мен - не го мразя, даже ми е симпатично - просто не харесвам - лицемерието и подлостта - от страна на учители и ученици. Едните се подмазват, за да се харесат на по - висше стоящите и не са събе си, а другите оценяват субективно колкото и да не си се ще е така и съвсем недоловимо си играят на Господ. Училището, хора е мини модел на човешкото общество.
    butterfly^^
    butterfly^^
    Приятелче
    Приятелче


    Брой мнения : 402
    Age : 28
    Местожителство : under clouds and rain x))
    Име : Катерина//FLO[[x
    Registration date : 08.04.2009

    Кво ще кажете за даскаалото? Empty Re: Кво ще кажете за даскаалото?

    Писане by butterfly^^ Вто Апр 21, 2009 6:40 pm

    Ами аз го обичам!! Shocked
    Първо, имам доста приятели от там, с които не бих могла да се запозная по друг начин.. а и всеки ден има нещо ново около всеки отделен човек, има интересни неща. Има толкова много различни личности, които да опознаеш и от които малко или много да се поучиш (има такива, от които не е добре да го правиш, но нвм...). Разбира се има и страашно много дразнители, но какъв би бил живота ни без такива ?
    Второ, за къде сме без образование? Ще станем западнал и прост народ. Някои не го осъзнават и провалят и другите около себе си, но поне има и здравомислещи хора (:
    Част от мечтите ни се изграждат на базата на образованието, така че не знам как бихме били без него...
    lol!
    avatar
    ◦ думди ◦
    Модератор


    Брой мнения : 1308
    Age : 99
    Registration date : 08.01.2009

    Кво ще кажете за даскаалото? Empty Re: Кво ще кажете за даскаалото?

    Писане by ◦ думди ◦ Сря Апр 22, 2009 11:42 pm

    butterfly^^ написа:Ами аз го обичам!! Shocked
    Първо, имам доста приятели от там, с които не бих могла да се запозная по друг начин.. а и всеки ден има нещо ново около всеки отделен човек, има интересни неща. Има толкова много различни личности, които да опознаеш и от които малко или много да се поучиш (има такива, от които не е добре да го правиш, но нвм...). Разбира се има и страашно много дразнители, но какъв би бил живота ни без такива ?
    Второ, за къде сме без образование? Ще станем западнал и прост народ. Някои не го осъзнават и провалят и другите около себе си, но поне има и здравомислещи хора (:
    Част от мечтите ни се изграждат на базата на образованието, така че не знам как бихме били без него...
    lol!
    Мдам,съгласна съм.
    Аз си обичам моето даскало.
    А и там са ми приятелитеее,за къде без тях! Кво ще кажете за даскаалото? 411626 good

    Sponsored content


    Кво ще кажете за даскаалото? Empty Re: Кво ще кажете за даскаалото?

    Писане by Sponsored content


      В момента е: Нед Апр 28, 2024 9:05 pm