The best forum for all stars

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The best forum for all stars


+3
SnoppY
psycho
Bella
7 posters

    Twilight Series

    Bella
    Bella
    Шефката


    Брой мнения : 416
    Age : 28
    Местожителство : London.
    Име : Тити
    Registration date : 05.01.2009

    Twilight Series Empty Twilight Series

    Писане by Bella Вто Фев 03, 2009 11:14 am

    Добре дошли в светът на Стефани Майер. Това е свят изпълнен с много приключения, приятелства, дъжд, мрачно време и естествено любов. Главните герои в него се сблъскват с редица опасности и се изправят лице в лице със смърта не един и два пъти.

    Сагата разказва за една невъзможна на пръв поглед, болезнено силна, изпепеляваща любов. Едва ли някога сте очаквали да попаднете на подобна история. Тук главната героиня е 17 годишната Бела Суон, а нейният избранник е Едуард Кълен, по първоначални данни също на 17 години. Малка подробност която трябва да спомена е, че Едуард е на 17 вече почти 100 години. Каква е тайната на неговото дълголетие? Какво е това, което така животински го привлича към Бела? Ще успее ли да устои на изкушението?

    Веднъж оплетени в капана на Стефани Майер, гарантирам измъкване няма. Там има от всичко по-много. Свят изцяло завършен и постоянно разрастващ и развиващ се. Непрестанна надпревара с времето и нестандартни решения на въпроси, които си задаваме всеки ден.
    Знае ли граници любовта? Може ли приятелството да победи първичният инстинкт да убиеш плячката си? Живот или Смърт? Свят изпълнен с любов, макар и на ръба или безцелно, безсмислено съществуване, макар и по-безопасно?

    Всяка една от книгите е абсолютен бест-селър. Първата книга успя да събори Хари Потър от първото място. Феновете са милиони, предстоящият филм по първата книга е едно от най-очакваните кино събития тази година.


    ________________________________________


    Twilight
    Бела Суон винаги е била различна, никога сред популярните лица във Финикс. Това бързо се променя когато след сватбата на майка си, Бела се премества в малкото дъждовно градче Форкс, за да живее при баща си. Още първият ден в новото училище разкрива пред Бела една нова действителност. Тя се превръща в център на вниманието. Когато обаче нейното е привлечено от мистериозният и нечовешки красив Едуард Кълен и неговото семейство светът около нея постепенно започва да се върти около Едуард и тайната която той така ревностно пази. Разкриването и води до редица опасности, битка на живот и смърт, нови приятелства и една невероятно силна, изпепеляваща любов.


    New moon
    За Бела Суон едно единствено нещо е по-важно от живота и – Едуард Кълен. Но да си влюбена във вампир се оказва по-опасно отколкото тя някога си е представяла. Едурд вече я е спасявал от лапите на един зъл вампир, но сега когато връзката им застрашава всичко което им е скъпо, те започват да осъзнават, че проблемите им едва сега започват...



    Eclipse
    Докато Сиатъл бива разкъсван от серия кръвожадни убийства, а безмилостен вампир продължава своят път към отмъщението, Бела за пореден път се оказава заобиколена от опасности. Насред всичко това тя е принудена да избира между любовта си към Едуард и така необходимото и приятелство на Джейкъб – знаейки, че нейното решение може да причини сбъсък между вечно враждуващите вампири и върколаци. С наближаването на дипломирането си Бела трябва да вземе още едно съдбоносно решение: живота или смъртта? Но кое всъщност е равносилно на Живот и кое на Смърт?



    Breaking dawn
    Twilight изкуши въображението ни. New Moon остави читателите жадни за още. Eclipse превърна сагата в световен феномен. А сега, книгата която всички очакваме....


    ВНИМАНИЕ: ТЕМАТА СЪДЪРЖА СПОЙЛЕРИ / АКО ИСКАШ НЕ ЧЕТИ!


    _________________________________________

    Тук ще обсъждаме всичко около така нашумялата поредица.Имате ли книгите,чели ли сте ги,какво мслите за тях,зкое ви накра да ги прочетете,не намирате превода,а го искате?Моля за по-изчерпателни мнения..
    psycho
    psycho
    Навлиза в нещата
    Навлиза в нещата


    Брой мнения : 91
    Age : 28
    Местожителство : София
    Име : Рая. ^^
    Registration date : 07.01.2009

    Twilight Series Empty Re: Twilight Series

    Писане by psycho Вто Фев 03, 2009 9:01 pm

    Една страхотна любовна история, чрез която преоткриваш себе си. В момента чета Twilight ( българска версия ) и съм очарована. Прочетете поне една от книгите, наистина си заслужава!
    SnoppY
    SnoppY
    Готин мушморок
    Готин мушморок


    Брой мнения : 290
    Age : 28
    Име : Elity
    Registration date : 18.02.2009

    Twilight Series Empty Re: Twilight Series

    Писане by SnoppY Сря Фев 18, 2009 10:30 pm

    Хора забелязали ли сте че във филма има 1 сцена дет показват Стефани Майер ... =)


    бтв: сичко за зрач е УНИКАТ
    а и не пише "Кълан"



    ако искате мога да ви уредя тука да пусна 1 тема с превода на книгите 1,2,3,4 Wink
    {^*Снежи*^}
    {^*Снежи*^}
    Новичко
    Новичко


    Брой мнения : 31
    Registration date : 01.03.2009

    Twilight Series Empty Re: Twilight Series

    Писане by {^*Снежи*^} Нед Мар 01, 2009 12:32 pm

    Тя 1-вата книга може да се изтегли от нета 2-рата сигурно скоро ще я пуснат,ама 3 и 4 книга още не са преведени....
    ~Lovely Shit
    ~Lovely Shit
    Редовно
    Редовно


    Брой мнения : 179
    Име : Фрик =D
    Registration date : 09.01.2009

    Twilight Series Empty Re: Twilight Series

    Писане by ~Lovely Shit Нед Мар 01, 2009 6:20 pm

    {^*Снежи*^} написа:Тя 1-вата книга може да се изтегли от нета 2-рата сигурно скоро ще я пуснат,ама 3 и 4 книга още не са преведени....
    В нета ги има...
    SnoppY
    SnoppY
    Готин мушморок
    Готин мушморок


    Брой мнения : 290
    Age : 28
    Име : Elity
    Registration date : 18.02.2009

    Twilight Series Empty Re: Twilight Series

    Писане by SnoppY Пон Мар 09, 2009 11:51 am

    Днес е деняяяяяя ... излиза новолуние Twilight Series 951218 Twilight Series 951218 Twilight Series 951218 good good good good Twilight Series 531760 Twilight Series 531760 Twilight Series 531760 Twilight Series 531760
    Чушки*
    Чушки*
    Готин мушморок
    Готин мушморок


    Брой мнения : 253
    Име : Тонзиту
    Registration date : 28.02.2009

    Twilight Series Empty Re: Twilight Series

    Писане by Чушки* Вто Мар 10, 2009 3:15 pm

    Аз чета сега Здрач, но ще си изтегля и другите.Уникални са!!! Филмът също! Twilight Series 265776 Twilight Series 534638 good
    butterfly^^
    butterfly^^
    Приятелче
    Приятелче


    Брой мнения : 402
    Age : 28
    Местожителство : under clouds and rain x))
    Име : Катерина//FLO[[x
    Registration date : 08.04.2009

    Twilight Series Empty Re: Twilight Series

    Писане by butterfly^^ Чет Апр 09, 2009 1:28 pm

    няма по-красиво място от тези книги Twilight Series 934175
    аз съм прочела Здрач, Новолуние, Затъмнение и 12-те глави от Среднощно слънце. Та ако има някой, който не е чел никоя от книгите -- препоръчвам му ги (:
    Чушки*
    Чушки*
    Готин мушморок
    Готин мушморок


    Брой мнения : 253
    Име : Тонзиту
    Registration date : 28.02.2009

    Twilight Series Empty Re: Twilight Series

    Писане by Чушки* Вто Май 19, 2009 5:48 pm

    Оххх, вече съм на BD!! Невероятни са всички Twilight Series 934175
    butterfly^^
    butterfly^^
    Приятелче
    Приятелче


    Брой мнения : 402
    Age : 28
    Местожителство : under clouds and rain x))
    Име : Катерина//FLO[[x
    Registration date : 08.04.2009

    Twilight Series Empty Re: Twilight Series

    Писане by butterfly^^ Вто Май 19, 2009 6:47 pm

    Даа и аз съм на Зазоряване Twilight Series 411626
    Много са интересни, само Джейкъб не ми е много любим scratch
    Чушки*
    Чушки*
    Готин мушморок
    Готин мушморок


    Брой мнения : 253
    Име : Тонзиту
    Registration date : 28.02.2009

    Twilight Series Empty Re: Twilight Series

    Писане by Чушки* Сря Май 20, 2009 9:39 am

    butterfly^^ написа:Даа и аз съм на Зазоряване Twilight Series 411626
    Много са интересни, само Джейкъб не ми е много любим scratch

    Охххх, що го каааза?! МРАЗЯ ГООО Twilight Series 499332 Twilight Series 499332 Смотаняк Twilight Series 169633

    За да не е флууд, ще кажа, че любимата ми след BD е Eclipse Twilight Series 112123

    Sponsored content


    Twilight Series Empty Re: Twilight Series

    Писане by Sponsored content


      В момента е: Чет Май 02, 2024 10:05 am