The best forum for all stars

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The best forum for all stars


+2
psycho
~Lovely Shit
6 posters

    'мойта ''баба''

    ~Lovely Shit
    ~Lovely Shit
    Редовно
    Редовно


    Брой мнения : 179
    Име : Фрик =D
    Registration date : 09.01.2009

    'мойта ''баба'' Empty 'мойта ''баба''

    Писане by ~Lovely Shit Пон Фев 02, 2009 9:01 pm

    Така...копирам от един друг форум съм писала...
    Такам , имам проблем.
    Голям е на около 55 години.
    Значи наще са се развели като съм била едва на три.Преди няколко години мама си намери мъж , супер е , нямам нищо против него.Всичко вървеше добре докато не се появи майка му.Като не дразни майка ми , дразни мен.
    Значи идва у нас през два месеца , без да пита дали искаме.
    Идва да ''помага''.Ето едни от мноооооогото случки които правят живота ни УЖАСНО ''хубав''.
    Майка ми беше бременна и искахме да кръстим бебето Лори.Тази дойде тука , и се РАЗВИКА едва ли не , почна да се тръшка че не се казва Ана като нея.После добре , кръстихме я Ан , защото във Франция не е много хубаво Ана , Ан е по-добре.И понеже се пише Anne на френски и тя го чете Ане и и вика Ане , Ане , Ане Evil or Very Mad
    И уж го обича бебето почнала наглата да говори на наще че няма да чува , ще има проблеми със здравето...
    А един път , идва ми в стаята и ми носи парче шоколад и вика ''Аз ти нося шоколад , и на другите , не като теб тайно да си го ям.'' ЧЕ АЗ КОГА ТАЙНО СЪМ ЯЛА ШОКОЛАД?Не стига че ям по един бонбон на седмица максимум заради пъпките , а тяйно съм яла аз!
    Майка ми ми разказва че като били в кухнята , тя е искала да и помогне нещо и тъкно щяла да я попита с какво да и помогне и тя ''Какво ме гледаш в ръцете , да не съм тръгнала да те тровя?''- а ... значи и е хрумвало...
    Сега на края на януари щяла да дойде тук , обаче ще си взима хотел и ще идва сутрин и вечер./което означава сутрин , наобед , следобед и вечер./
    УЖАСНА Е!
    А мама сутринта в шест часа става да яде да има кърма за бебето , прави си едва едва корнфлекс , а тази ''помагачката'' идва кръстосва ръце пред нея и вика ''Аз съм ти гостенка , на мен няма ли да сервираш?!''
    НИКОЙ не ни е питал дали искаме да идва тя тука....ама....
    Сега като идва края на януари каза че е защото не е добре с нервите като е сама.
    И ние ще станем зле с нервите покрай нея Evil or Very Mad
    Ооооххх...
    Просто ви споделям , мерси за отделеното време :/

    А другия проблем е че...идва утре *радва се на последния февруарски щаствлив ден *
    psycho
    psycho
    Навлиза в нещата
    Навлиза в нещата


    Брой мнения : 91
    Age : 28
    Местожителство : София
    Име : Рая. ^^
    Registration date : 07.01.2009

    'мойта ''баба'' Empty Re: 'мойта ''баба''

    Писане by psycho Пон Фев 02, 2009 9:10 pm

    Леле ужас, горе-долу те разбирам, защото напоследък и моята баба се е побъркала. Значи не знам какво и стана последните години, обаче е станала адски нагла и постоянно ме натопява за всичко пред майка ми, даже я лъже. Например тя и дядо ми живеят наблизо и тя постоянно си идва без никой да я е канил в нас и даже смее да пипа нашите вещи. Ако нещо и трябва си взима, ако нещо не и харесва си го мести. Ние попринцип сме много близки и се виждаме всеки ден, обаче това вечее...И аз, и мама не можем да я търпим, тя постоянно ходи след теб и ти гледа в ръцете, и на всичкото отгоре постоянно ти прави забележки. Понякога не мога да си сдържам нервите и започвам да и викам. Ама разбирате ли тя просто МЕ ИЗНЕРВЯ. Грр..
    ~Lovely Shit
    ~Lovely Shit
    Редовно
    Редовно


    Брой мнения : 179
    Име : Фрик =D
    Registration date : 09.01.2009

    'мойта ''баба'' Empty Re: 'мойта ''баба''

    Писане by ~Lovely Shit Пон Фев 02, 2009 9:18 pm

    Някой ме разбира...
    Значи, имам план А и план Б Twisted Evil
    План А беше да и правя гадории, ама...така ще е по-гадна.
    План Б...
    има едно момиче, Мелиса в класа ми която като нещо не и върви и плаче и господина иска да я види и да говорят.И аз така, ама ше изпадна в истерия, ще му кажа че не искам вече вкъщи заради нея...но после не знам какво ще стане Laughing
    avatar
    ◦ думди ◦
    Модератор


    Брой мнения : 1308
    Age : 99
    Registration date : 08.01.2009

    'мойта ''баба'' Empty Re: 'мойта ''баба''

    Писане by ◦ думди ◦ Пон Фев 02, 2009 10:13 pm

    Леле,ужас...
    Горките вие! :silent:
    Мойте баби са добри.
    Само едната е любопитна и всичко се да чуе ама.... 'мойта ''баба'' 238319
    CrazyFan^^
    CrazyFan^^
    Приятелче
    Приятелче


    Брой мнения : 626
    Age : 28
    Местожителство : ~Wilmigton
    Име : Сарко
    Registration date : 05.01.2009

    'мойта ''баба'' Empty Re: 'мойта ''баба''

    Писане by CrazyFan^^ Вто Фев 17, 2009 1:03 am

    Ооооххххх напълно те разбирам...Ахх ахх....мойта също е ужасна...тъй като нейната стая вратата има нещо като прозорче и вечерта в да кажем 1:00 когато е Петък например и аз си обикалям и като и видя сянката натъмно в 1:00 часа вечерта....Оле представете си първия път аз се разплаках и изпаднах в истерия.....знаете ли колко е зловещо...Като дявол е.... 'мойта ''баба'' 19880 'мойта ''баба'' 19880 'мойта ''баба'' 19880 И аз вече съм се научил да ходя със затворени очи само за да избегна да я видя.....Или пък постоянно през лятната ваканция като си правя вана в банята и си кисна и тя само ми чука по вратата и ми вика.....Олеее идва ми да и откъсна главата и да и я навра в мръсните купички и чинийки,които ПРЕДСТАВЕТЕ СИ,си ги мие в банята....ОЛЕЕЕЕЕ МРАЗЯ ЯЯЯЯЯЯЯ!!!!!! 'мойта ''баба'' 499332 'мойта ''баба'' 499332 'мойта ''баба'' 499332
    butterfly^^
    butterfly^^
    Приятелче
    Приятелче


    Брой мнения : 402
    Age : 28
    Местожителство : under clouds and rain x))
    Име : Катерина//FLO[[x
    Registration date : 08.04.2009

    'мойта ''баба'' Empty Re: 'мойта ''баба''

    Писане by butterfly^^ Пон Апр 13, 2009 7:23 pm

    оооле ужас.. моята не е зла, даже е страхотна, а другата е умряла преди да се родя така че не я познавам....
    та писах, за да питам какво е станало със случая на ~Lovely Shit , получи ли се Shocked
    SnoppY
    SnoppY
    Готин мушморок
    Готин мушморок


    Брой мнения : 290
    Age : 28
    Име : Elity
    Registration date : 18.02.2009

    'мойта ''баба'' Empty Re: 'мойта ''баба''

    Писане by SnoppY Вто Апр 14, 2009 1:38 pm

    ◦ думди ◦ написа:Леле,ужас...
    Горките вие! :silent:
    Мойте баби са добри.
    Само едната е любопитна и всичко се да чуе ама.... 'мойта ''баба'' 238319
    мойте са същите ^^

    Sponsored content


    'мойта ''баба'' Empty Re: 'мойта ''баба''

    Писане by Sponsored content


      В момента е: Пет Май 03, 2024 5:03 am