The best forum for all stars

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The best forum for all stars


    My crazy diary

    CrazyFan^^
    CrazyFan^^
    Приятелче
    Приятелче


    Брой мнения : 626
    Age : 28
    Местожителство : ~Wilmigton
    Име : Сарко
    Registration date : 05.01.2009

    My crazy diary - Page 3 Empty Re: My crazy diary

    Писане by CrazyFan^^ Чет Юни 04, 2009 11:15 pm

    Охоо от кога не съм си писал дневничето.. нека отпразнувам един месец и един ден от предишния ми пост .. lol!
    Дата: 04.06.2009
    Настроение: Тъжно,Забавно,Нормално

    Днес беше хубав,нормален ден..
    Тъжен съм,тъй като вече 7 години съм бил с тоя клас,а накрая вече ще се разделим.Забавно ми е,тъй като се смях през деня и го проспах.. :Д.Нормален ми е,тъй като знам че съм оформен по повечето неща и сега се мъча да изкарам 6 за годината по История..ама май ще изкарам.. незнам.. My crazy diary - Page 3 212580 Та иначе вместо да пиша само простотийки и да имам Уорнове :Д ,просто ще кажа едно Бай и ще се хвърля в леглото.. My crazy diary - Page 3 139884
    CrazyFan^^
    CrazyFan^^
    Приятелче
    Приятелче


    Брой мнения : 626
    Age : 28
    Местожителство : ~Wilmigton
    Име : Сарко
    Registration date : 05.01.2009

    My crazy diary - Page 3 Empty Re: My crazy diary

    Писане by CrazyFan^^ Пон Окт 26, 2009 11:59 pm

    Дата:26.10.2009

    Оле господи божичко мила моя lol! От кога не съм влизал тук,аз всичко съм забравил.. хаха.. дори досега се чудих къде да натисна че да напиша съобщение My crazy diary - Page 3 112123 Колко много неща ми се случиха малее.. Правиха ми операция на ушите и ми ги дръпнаха назад,че ми бяха клепнали.Влязох в гимназия.. абе супер си ми е животеца засега.. е.. има и проблеми ама то без тях накъде? :д Охх.. много ми липсвате,ама айде лека ви нощ My crazy diary - Page 3 392905
    CrazyFan^^
    CrazyFan^^
    Приятелче
    Приятелче


    Брой мнения : 626
    Age : 28
    Местожителство : ~Wilmigton
    Име : Сарко
    Registration date : 05.01.2009

    My crazy diary - Page 3 Empty Re: My crazy diary

    Писане by CrazyFan^^ Съб Апр 17, 2010 7:01 pm

    Хелоу,УАУ!!
    Не съм влизал тук от 6 месеца,ноо честно казано нищо ново не ми се е случвало оттогава насам.Живота си ми е все така еднообразен..Днес ми е много тъпо,но след малко ще гледам Карибски Пирати,третия филм :Д А след това ще си сваля Отстреляй бившата,якоо.. Very Happy ии така,нищо ново и интересно..

    Sponsored content


    My crazy diary - Page 3 Empty Re: My crazy diary

    Писане by Sponsored content


      В момента е: Пет Апр 19, 2024 3:02 pm